Trendyol Sahtekarlığı

n3ujx

Hectopat
Trendyol'un kendi mağazasından 1700 civarı fiyata Kioxia Exceria Plus G2 1TB versiyonunu 20.09.2023 tarihinde satın aldım 22'sinde falan ürünü teslim aldığımda kutu içeriği bomboş ve farklı etiketle karşılaştım 128 GB ve farklı seri no içeren bir etiket vardı neyse Trendyol ile iletişime geçtim fakat bana anca bugün geri dönüş sağladılar ve ne oldu dersiniz ürünü tedarik edemiyoruz yalanıyla karşı karşıya kaldım piyasa fiyatının 100-200 lira altında aldım fakat koskoca Trendyol oraya buraya reklam veriyor ama sattığı ürünlerin bu denli müşterilerini önemsiyor diyebiliriz buyurun süreç hakkında bazı görseller;

683e949e-4161-4c36-a9bb-b514ab1f8032_page-0001.jpgIMG_4386.JPGIMG_4387.JPGIMG_4393.JPG

Maxthon_cmrjntYzaH.pngscreencapture-mail-google-mail-u-0-2023-09-25-17_52_42.jpgIMG_4394.JPG

Son düzenleme:
Trendyol'un kendi mağazasından 1700 civarı fiyata Kioxia Exceria Plus G2 1TB versiyonunu 20.09.2023 tarihinde satın aldım 22'sinde falan ürünü teslim aldığımda kutu içeriği bomboş ve farklı etiketle karşılaştım 128 GB ve farklı seri no içeren bir etiket vardı neyse Trendyol ile iletişime geçtim fakat bana anca bugün geri dönüş sağladılar ve ne oldu dersiniz ürünü tedarik edemiyoruz yalanıyla karşı karşıya kaldım piyasa fiyatının 100-200 lira altında aldım fakat koskoca Trendyol oraya buraya reklam veriyor ama sattığı ürünlerin bu denli müşterilerini önemsiyor diyebiliriz buyurun süreç hakkında bazı görseller;

Görsel ekleyemiyorum yardımcı olur musunuz?
Beyaz Masayı arayabilir ve şikayetçi olabilirsiniz. ALO 153.

Canlı destekle konuşun onlar bu tür konularda güzel yardımcı oluyorlar. Baktın yine saçma saçma cevaplar veriyorlar Şikayetvar'a şikayet postu oluşturmanı öneririm. Trendyol'un böyle bir hata yapması da ayrı garibime gitti.

Beyaz Masayı arayabilir ve şikayetçi olabilirsiniz. ALO 153.
Beyaz masa ne yapabilir ki? Tüketici Hakem Heyetine başvuru da ve savcılığa gerekli evraklarla suç duyurusunda bulunacağım.

Canlı destekle konuşun onlar bu tür konularda güzel yardımcı oluyorlar. Baktın yine saçma saçma cevaplar veriyorlar Şikayetvar'a şikayet postu oluşturmanı öneririm. Trendyol'un böyle bir hata yapması da ayrı garibime gitti.
Hiçbir şekilde canlı destekte yardımcı olmuyor, aynı mesajları otomatik gönderip duruyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Beyaz masa ne yapabilir ki? Tüketici Hakem Heyetine başvuru da ve savcılığa gerekli evraklarla suç duyurusunda bulunacağım.

Hiçbir şekilde canlı destekte yardımcı olmuyor aynı mesajları otomatik gönderip duruyorlar.

Zaten bu işlerle Beyaz Masa da ilgileniyor. O yüzden dedim.

Beyaz masa ne yapabilir ki? Tüketici hakem heyetine başvuru da ve savcılığa gerekli evraklarla suç duyurusunda bulunacağım.

Hiçbir şekilde canlı destekte yardımcı olmuyor aynı mesajları otomatik gönderip duruyorlar.

O zaman ilk önce Şikayetvar'a yazın ve biraz sert bir üslup ile yazın.

O zaman ilk önce Şikayetvar'a yazın ve biraz sert bir üslup ile yazın.
Teşekkür ederim, önce bana gönderilen bomboş kutunun videosunu falan çekerek kanıt olarak elimde bulunduracağım daha sonrasında iade etmek zorundayım yoksa bomboş kutuyu göndermeden paramı iade etmeyeceklermiş :D

Ha, bu hizmet sadece İstanbul için mi geçerli? Kusura bakmayın, bilmiyordum.
Hayır ama şehirlerin 153 altyapısı çok farklı her şehir kendi içerisinde barınıyor ondan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam böyle ürünlerin alınacağı belli yerler var. Mesela ben vatandan almıştım 1TB Kingston piyasa da çakması filan çok diye duymuştum video. O yüzden vatan MediaMarkt gibi yerlerden almanı tavsiye ederim.

Geri
Yukarı