Trendyol'daki İtopya satıcısı ürünü bozuk gonderdi

4-)Hiçbir şey. Ben küçükken ailem ilk 1080p monitörümü almışlardı. 3-4 ay sonra ucuna raptiye taktığım nerf dartı ile vurdum(Web cam vardı, monitörün önüne koydum ve lensi vurmayı denedim o gün iyi nişan alamadığımı öğrendim.) ve vurduğum gibi dikey 1 çizgi ve yatay soldan sağa vurduğum yere kadar 10 kuruş kalınlığında bir beyazlık oluştu. Babam "çok nazik" bir şekilde tebrik etti ve servise gittik. Sonuç 20 gün sonra aynı şekilde geri aldık.

Geçen sene kardeşime kredi kartı fırlatıyordum monitörüne denk geldi ve ekran komple gitti. Ne tamir ne de değişim oldu, olan kredi kartıma oldu aynı monitörü aldım.
Bu dedikleriniz kullanıcı hatası.

4-)Hiçbir şey. Ben küçükken ailem ilk 1080p monitörümü almışlardı. 3-4 ay sonra ucuna raptiye taktığım nerf dartı ile vurdum(Web cam vardı, monitörün önüne koydum ve lensi vurmayı denedim o gün iyi nişan alamadığımı öğrendim.) ve vurduğum gibi dikey 1 çizgi ve yatay soldan sağa vurduğum yere kadar 10 kuruş kalınlığında bir beyazlık oluştu. Babam "çok nazik" bir şekilde tebrik etti ve servise gittik. Sonuç 20 gün sonra aynı şekilde geri aldık.

Geçen sene kardeşime kredi kartı fırlatıyordum monitörüne denk geldi ve ekran komple gitti. Ne tamir ne de değişim oldu, olan kredi kartıma oldu aynı monitörü aldım.
Kredi kartı patlattı demek ekranı?

4-)hiçbir şey. Ben küçükken ailem ilk 1080p monitörümü almışlardı. 3-4 ay sonra ucuna raptiye taktığım nerf dartı ile vurdum(webcam vardı, monitörün önüne koydum ve lensi vurmayı denedim o gün iyi nişan alamadığımı öğrendim.) Ve vurduğum gibi dikey 1 çizgi ve yatay soldan sağa vurduğum yere kadar 10 kuruş kalınlığında bir beyazlık oluştu. Babam "çok nazik" bir şekilde tebrik etti ve servise gittik. Sonuç 20 gün sonra aynı şekilde geri aldık.

Yazdığınızdan hiçbir şey anlamadım. Bu nasıl Türkçe hocam?

Hocam monitörü hiçbir şekilde temas bile etmedim kendi kendine bozuldu ve evet konu hatalı pardon yanlış baslık atmışım.

Yeni konular

Geri
Yukarı