Trendyol satıcısı anneme laf attı

cinar_yasarrr

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İnternette motosiklet ürünleri alırkan şöyle bir ürüne denk geldim👇

Screenshot_20240415_110502_Trendyol.png

Ben de soru & cevap kısmına "bunu takmak caiz midir" diye sordum. Bana cevap olarak "anneniz hanımefendiye sorarsanız size.
Yardımcı olacak o bu konuları iyi biliyor" dedi. Ben bu elemanı şikayet etsem Trendyol'a ne olur?
Diğer kişilere verdiği cevap;

Screenshot_20240415_111100_Trendyol.jpg

Aslında konuyu mizah kategorisine mi açsaydım çünkü komik bir konu bir yandan da sinirlendirici. Bu arada; "bu ürünü takmak caiz midir😃?"

Screenshot_20240415_110452_Trendyol.png

İnternette motosiklet ürünleri alırkan şöyle bir ürüne denk geldim👇

Eki Görüntüle 2169097

Ben de soru & cevap kısmına "bunu takmak caiz midir" diye sordum. Bana cevap olarak "anneniz hanımefendiye sorarsanız size.
Yardımcı olacak o bu konuları iyi biliyor" dedi. Ben bu elemanı şikayet etsem Trendyol'a ne olur?
Diğer kişilere verdiği cevap;

Eki Görüntüle 2169099

Aslında konuyu mizah kategorisine mi açsaydım çünkü komik bir konu bir yandan da sinirlendirici. Bu arada; "bu ürünü takmak caiz midir😃?"

Eki Görüntüle 2169098
Dostum sende biraz ayıp etmişsin.

Bilmiyorum ama olay çok komik geldi elalem gülsün diye attım bir yandan. Direkt şikayet ediyorum o zaman :D
Davalık bir durum olduğunu düşünmüyorum, dediğim gibi sizde biraz kaşınmışsınız.

Sorulara bak, herkes adamla dalga geçmiş. Sen de adamla özelden takılırsan; adam da sana takılır. Onca kişiye herkese açık soru cevaptan yazamadığını, sen özelden sorduğun için böyle cevaplamış. Hak ettiğini düşünüyorum.

Gidip baktım, soru ve cevap herkese açık şekilde paylaşılmış. Ayrıca aynı cevabı bir başkasına da vermiş.

Sorulara bak, herkes adamla dalga geçmiş. Sen de adamla özelden takılırsan; adam da sana takılır. Onca kişiye herkese açık soru cevaptan yazamadığını, sen özelden sorduğun için böyle cevaplamış. Hak ettiğini düşünüyorum.
Özelden sormadım ki soru cevap kısmında sordum.

Dostum sende biraz ayıp etmişsin.

Davalık bir durum olduğunu düşünmüyorum, dediğim gibi sizde biraz kaşınmışsınız.
E tabi orası kesin ama diğer soru cevaplara bakınca satıcının da benim de güleceğim cevap olacağını tahmin etmiştim. Herkese normalken bana neden böyle dedi anlamadım.

Her iki tarafta toplumdan izole edilmeli😅
Ben toplumdan izole değil direkt hidrolizeyim zaten hocam soru cevap kısmına hidrolize misiniz diye sorsam bu sefer ne cevap verir?

Geri
Yukarı