Trendyol satıcısı Ceptetek'ten telefon alınır mı?

Froster_xx

Hectopat
Daha fazla  
Daha önce Hepsiburada'dan ismini hatırlamadıgım bir satıcıdan telefon almıştım telefon kaçak IMEI'li çıkmıştı ailede ilk benim başıma geldi. Sonra telefon para iadesi istemiştim 1 yıl geçmişti o yıl ki fiyattan aldıgım 2300 TL'yi verdi ama telefon piyasası durmadı telefon fiyatları 3 4 k oldu. Hepsiburada'ya ne kadar şikayet etsem de o yılki aldıgım paradan verdi, ben günümüz fiyatındakini istiyordum. Başıma böyle bir şey geldiği için.
Xiaomi Mi 11 Lite 6GB + 128GB Siyah Cep Telefonu (Xiaomi Türkiye Garantili) Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
Şimdi ise bu linkten almak istiyorum ve satıcı ceptetek. Bunda öyle bir sorunla karşılaşır mıyım?

Kısıtlı bir süre içinde yasal iade hakkın var, beğenmezsen iade edersin ayrıca satıcının puanı hayli yüksek.

Aynı modelin 8 GB olanını aynı satıcıdan aldım, Xiaomi Türkiye garanti servislerini arayıp telefonun garantisini teyit ettim, sorun çıkmadı.

Size güvenerekten sipariş verdim Realme 8 adlı telefonu. Umarım Türkiye garantili sıkıntısız bir şekilde gelir.

Gördüğün gibi reis neredeyse 5-6 ay oldu.

Teşekkür ederim. Umarım çıkmaz. Bu arada IMEI kontrolü yapmış mıydın? Türkiye garantili gözüküyor muydu?

Evet evet gelir gelmez yaptım ama sende dikkat et bazen satıcı değil de satıcının içinde çalışanlar yapabiliyor atıyorum paketleyen kişi gibi.

Dosya Ekleri

• IMG_20220721_224548.jpg
    IMG_20220721_224548.jpg
    67,2 KB · Görüntüleme: 131

Geri
Yukarı