Trendyol siparişimi iptal etti

Salih7158

Decipat
Makaleler
4
Daha fazla  
Trendyol GO'dan sipariş verdim. Vermez olaydım. Resmen rezil bir uygulama. Siparişi verdiğim anda benden habersiz siparişi iptal ettiler. Üstelik parayı da vermediler. Bari parayı versinler diyeceğim de onu da vermediler. 40 TL az para ama ilerlerde bunlar başkalarını da kandırırlar. Çözümü yok mudur?

Dosya Ekleri

• IMG-20230607-WA0000.jpg
    IMG-20230607-WA0000.jpg
    13,8 KB · Görüntüleme: 145
Trendyol GO'dan sipariş verdim. Vermez olaydım. Resmen rezil bir uygulama. Siparişi verdiğim anda benden habersiz siparişi iptal ettiler. Üstelik parayı da vermediler. Bari parayı versinler diyeceğim de onu da vermediler. 40 TL az para ama ilerlerde bunlar başkalarını da kandırırlar. Çözümü yok mudur?

Trendyol yardıma yazdınız mı?

Yazdım yazdımda hala değişen bir şey yok. Habersiz siparişi iptal etmelerine sinir oldum.

Neden habersiz iptal ettiler peki?

Trendyol'da bazen bildirimler sorun çıkarabiliyor bende KFC'den paket almıştım iptal edilmişti genellikle yoğunluktan dolayı iptal ediyorlar ya da stok kalmadığını belirtmeyi unuttuklarından.

Siparişini Trendyol değil Burger King iptal etmiş. Para büyük ihtimalle hemen iade ediliyor yine de canlı desteğe sorununu bildir çözerler.

Bende anlamadım 30 dakika geçti hala cevap yok.
Canlı desteğe bağlandığına emin misin öyle bir bekleme süresi yok, en fazla 2 dakikada bağlanıyorsun.

Geri
Yukarı