Trendyol siparişinden haber gelmiyor

Merhaba, Trendyol'dan ekran kartı sipariş ettirdim.
Biraz yanlış bir karar vererek misafir olarak giriş yaptım, "siparişiniz alındı" kısmından sonra sekmeyi kapattım ve siparişimin tam olarak ne durumda olduğundan haber alamıyorum. Epostada sipariş numarası diye tahmin ettiğim 10 haneli bir kod var fakat onu Trendyol sipariş takibi kısmına yazınca "Siparişiniz bulunamadı" hata mesajıyla karşılaşıyorum ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz yanlış bir karar vererek misafir olarak giriş yaptım, "siparişiniz alındı" kısmından sonra sekmeyi kapattım ve siparişimin tam olarak ne durumda olduğundan haber alamıyorum. Epostada sipariş numarası diye tahmin ettiğim 10 haneli bir kod var fakat onu Trendyol sipariş takibi kısmına yazınca "Siparişiniz bulunamadı" hata mesajıyla karşılaşıyorum ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
Hocam öncelikle endişelenmeyin. Elinizdeki o numara ile trendyol whatsapp veya canlı telefon bağlantısı ile ulaşıp durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Biraz yanlış bir karar vererek misafir olarak giriş yaptım, "siparişiniz alındı" kısmından sonra sekmeyi kapattım ve siparişimin tam olarak ne durumda olduğundan haber alamıyorum. Epostada sipariş numarası diye tahmin ettiğim 10 haneli bir kod var fakat onu Trendyol sipariş takibi kısmına yazınca "siparişiniz bulunamadı" hata mesajıyla karşılaşıyorum ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam misafir derken Trendyol da hesap olmadan sipariş veremezsiniz.

Hocam misafir derken Trendyol da hesap olmadan sipariş veremezsiniz.
Ben misafir girişiyle verdim hocam.
Diğer kargo şirketlerini de denediniz mi?
Evet hepsiburadayı da denedim.

Şimdi o 0212 li numaradan arayacağım.

Arkadaşlar şimdi aradım müşteri hizmetlerini. Siparişimin daha hazırlanmadığını ve geleceğini söylediler. Sanırım an ve an takip edemeyeceğim sadece epostayla haber bekleyeceğim. Yaptığım yanlışlığın cezası :D :D

Son düzenleme:
Ben misafir girişiyle verdim hocam.

Evet hepsiburadayı da denedim.

Şimdi o 0212 li numaradan arayacağım.

Arkadaşlar şimdi aradım müşteri hizmetlerini. Siparişimin daha hazırlanmadığını ve geleceğini söylediler. Sanırım an ve an takip edemeyeceğim sadece epostayla haber bekleyeceğim. Yaptığım yanlışlığın cezası :D :D
Hayır kargoya verilmediği için göremiyorsun.
E posta ile mesaj geldiğinde kod ile canlı takip yapabilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı