Trendyol siparişiniz hazırlanıyor ne demek?

DarkAngel789

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, 5 gündür herhangi bir değişme olmadığı için şikayet var sitesine başvurdum. Adamlar 30 dk sonra siparişiniz hazırlanıyor aşamasına geçirmiş. Acaba siparişiniz hazırlanıyor tam olarak ne demek?

Arkadaşlar, 5 gündür herhangi bir değişme olmadığı için şikayet var sitesine başvurdum. Adamlar 30 dk sonra siparişiniz hazırlanıyor aşamasına geçirmiş. Acaba siparişiniz hazırlanıyor tam olarak ne demek?

Kargoya veriliyor aşaması 1-2 saat içerisinde verilir verilmezse iptal et dostum artık 5 gündür gelmemesi garip.

Kargoya veriliyor aşaması 1-2 saat içerisinde verilir verilmezse iptal et dostum artık 5 gündür gelmemesi garip.

Ya kanka güncel iletişim(Xiaomi distribütör)diye güvendim ama dün bugün her gün diyorlarki üzgünüz efendim en kısa sürede çıkışı sağlanacak baktım bende olmuyor şikayet var sitesinden şikayet ettim 30 dk sonda hazırlanıyor aşamasına geçmiş anlaşılan keyifleri istemiyormuş.

"Onlar bu ürünü onayladıkları zaman ürün tedarik ediliyor aşamasında oluyor."
Sen sepetini onayladığın da satıcı firmaya da bir onaylama gidiyor. Adamlar iptal edebiliyorlar ellerinde olmadığı için veya satıştan zarar edebilecekleri için tabi bunu yaparlarsa trendyol tarafından güzel yaptırımları var.

"Onlar bu ürünü onayladıkları zaman ürün tedarik ediliyor aşamasında oluyor."
Sen sepetini onayladığın da satıcı firmaya da bir onaylama gidiyor. Adamlar iptal edebiliyorlar ellerinde olmadığı için veya satıştan zarar edebilecekleri için tabii bunu yaparlarsa Trendyol tarafından güzel yaptırımları var.

Onaylamak mı normal bir şekilde satın aldım sonra siparişiniz alındı yazdı.

Kesin bugün yola çıkar mı?

Geri
Yukarı