Trendyol üzerinden alınan RX 6750 XT iade olur mu?

Yok sürücü güncellemesinde sorun yok da yeni gelen sürücülerde bazen siyah ekran bazen mavi ekran bazende oyunlarda çökmeler meydana geliyormuş. Özel olmazsa kartı ne zamandır kullanıyorsunuz ve ne kadar fiyata almıştınız.

Yok hocam daha 1 gün oldu kart bana geleli faturası dahi 02.06 ancak uğraştırırlar mı beni yok kutu açılmış yok hasarlı ürün diye zaten göndermeden önce her şeyin videosunu ve fotoğrafını çekeceğim elimde kanıt olsun diye
O zaman bence çok uğraşmazsın tabi satıcının durumuna bağlı.

Yok sürücü güncellemesinde sorun yok da yeni gelen sürücülerde bazen siyah ekran bazen mavi ekran bazende oyunlarda çökmeler meydana geliyormuş. Özel olmazsa kartı ne zamandır kullanıyorsunuz ve ne kadar fiyata almıştınız.
Ben ikinci el aldım sahibinden üzerinden. Hiç bir sıkıntı yaşamadım hocam. 6 aydır kullanıyorum. Teknoloji şans işi biraz da.

Ben ikinci el aldım sahibinden üzerinden. Hiçbir sıkıntı yaşamadım hocam. 6 aydır kullanıyorum. Teknoloji şans işi biraz da.

Aynen öyle ben RTX 2070'den buna geçmiştim performans ve VRAM'dan dolayı 3060 Ti tercih etmedim ancak ben yorumlara bakarak ta pek ilerlemek istemiyorum açıkçası çünkü dediğiniz gibi teknoloji şans işi, mesela arkadaşımda 5800x3D var bende de var benim ürünün slikonları ondandan daha iyi çıktı.

Aynen öyle ben RTX 2070'den buna geçmiştim performans ve VRAM'dan dolayı 3060 Ti tercih etmedim ancak ben yorumlara bakarak ta pek ilerlemek istemiyorum açıkçası çünkü dediğiniz gibi teknoloji şans işi, mesela arkadaşımda 5800x3D var bende de var benim ürünün slikonları ondandan daha iyi çıktı.
Aldığınız ürün garantili. Bence içiniz rahat olsun. Olur da kronik bir şey çıkarsa zaten garantiye değişim talep edersiniz. Kasanızda ARGB kontrolcü var ise bu ekran kartı çok güzel şov yapıyor bu arada.

Geri
Yukarı