Trendyol üzerinden SSD önerisi

Rufiq Cavadov

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Azərbaycan
Daha fazla  
Şu özelliklere sahip bilgisayar için Trendyol üzerinden SSD önerebilir misiniz?

Not: Ek olarak bir de RAM eklemeyi unutmuşum. Büdçe önemli değil.

MB: GİGABYTE P75-D3(1155)/B75-D3V/B75M-D3V

CPU: Core İ7/3820(3,6Ghz)/10M/2011/3770(3,4)/8M
Core İ7 -
3770/3,4Ghz/8M/1155 0067

RAM: DDR3/8Gb/PC3-1600/1333
PATRİOT PC 1333 02422
HDD: 1TB, Seagate/Sata2/7200 Rpm 5VPCC7Y6

VGA: GeForce GTX 550 Tİ/1GB DDR5/192 bit /Gigabyte

Şu özelliklere sahip bilgisayar için Trendyol üzerinden SSD önerebilir misiniz?

MB: Gigabyte P75-D3(1155)/B75-D3V/B75M-D3V

CPU: Core İ7/3820(3,6Ghz)/10M/2011/3770(3,4)/8M
Core i7 -
3770/3,4Ghz/8M/1155 0067.

RAM: DDR3/8Gb/PC3-1600/1333
Patriot PC 1333 02422.
HDD: 1TB, Seagate/Sata2/7200 RPM 5VPCC7Y6.

VGA: GeForce GTX 550 Tİ/1GB DDR5/192 bit /gigabyte
Hepsiburada, N11 ve Amazon da getiriyor Azerbaycan'a. Hepsiburada'dan emin değilim ama getirmesi lazım.

Hepsiburada, N11 ve Amazon da getiriyor Azerbaycan'a. Hepsiburada'dan emin değilim ama getirmesi lazım.
Azerbaycanlı mısınız? Ben genelde kargo yolu ile getiriyorum.

Koli.az
Colibri.az
Expargo.com

gibi gibi. Direkt teslimat var mı bilmiyorum ama Trendyolda mevcut.

Değilim. Arkadaşımdan biliyorum.
Ondan öğrene bilir misiniz efendim?

Hocam mesela ben genelde farklı farklı kargo siteleri ile getiriyorum ama o arkadaşınız nasıl getiriyor mesela direkt teslimat trendyol'da mevcut. Örnek veriyorum herhangi bir kargo şirketi olsun o bana teslimat adresi veriyor adresi kopyalayıp sitedeki adres kısmına yapıştırıyorum o da o adrese gidiyor daha sonra Bakü'ye geliyor mesela. Örnek Esenyurt Güzelyurt Mahallesi sokak 1 gibi adrese gidiyor daha sonra o adresten de bana ulaşıyor. O arkadaşınıza sorabilir misiniz o da bu şekilde mi yapıyor yani?

Mesela ben istiyorum ki, herhangi bir kargo şirketini teslimat adresini yazmadan direk mesela posta kodumu yazayım o adrese gitsin yani kargo şirketine de hiçbir şekilde para ödemeyeyim bu şekilde.

Ondan öğrene bilir misiniz efendim?

Hocam mesela ben genelde farklı farklı kargo siteleri ile getiriyorum ama o arkadaşınız nasıl getiriyor mesela direkt teslimat trendyol'da mevcut. Örnek veriyorum herhangi bir kargo şirketi olsun o bana teslimat adresi veriyor adresi kopyalayıp sitedeki adres kısmına yapıştırıyorum o da o adrese gidiyor daha sonra Bakü'ye geliyor mesela. Örnek Esenyurt Güzelyurt Mahallesi sokak 1 gibi adrese gidiyor daha sonra o adresten de bana ulaşıyor. O arkadaşınıza sorabilir misiniz o da bu şekilde mi yapıyor yani?

Mesela ben istiyorum ki, herhangi bir kargo şirketini teslimat adresini yazmadan direk mesela posta kodumu yazayım o adrese gitsin yani kargo şirketine de hiçbir şekilde para ödemeyeyim bu şekilde.
Azerbaycan'da Bakü'den gelmesi lazım.

Siz yine de sorup cevap verebilirseniz sevinirim. Ayrıca bahs ettiğim bilgisayar özellikleri ile uyumlu SSD ve RAM önerebilir misiniz?
Bana söylemişti daha önce. Dedim kapıya getirmiyorlar mı hiç Bakü'den mi geliyor hep diye sordum. Evet dedi. RAM değişmeyin ama SSD alabilirsiniz. SSD'ler hakkında pek bir bilgim yok o konuda başka arkadaşlar gelirse konuya yardımcı olur.

Bana söylemişti daha önce. Dedim kapıya getirmiyorlar mı hiç Bakü'den mi geliyor hep diye sordum. Evet dedi. RAM değişmeyin ama SSD alabilirsiniz. SSD'ler hakkında pek bir bilgim yok o konuda başka arkadaşlar gelirse konuya yardımcı olur.
Yok Siz ona ev adresinizi mi yazıyorsunuz direkt deyin hocam. Mesela kargo şirketleri ile mi getiriyorsun. N11 Türkiye sitesinde mesela ilçede yaşıyor Azerbaycanlı diğer arkadaş deyin. Postaya getiriyorlar mı?

Onu sorun lütfen.

Geri
Yukarı