Trendyol vs Hepsiburada

Hepsiburada teknolojik üründe net bir şekilde Trendyol'dan daha iyi.
Amazon'un bazı kullanılmıl / ikinci el ürünler gönderdiğini duyuyorum yorumlarda falan görüyorum.
Trendyol'u yemek ve giyim için kullanırım genelde .d .
Bir arkadaşıma da kullanılmış ssd gönderdiler adamlar bildiğin 0'ı 2.el diye satıyor.
Not: Amazonun yurt dışındakine lafım yok bu arada tr deki sıkıntılı büyük ihtimal

Bir arkadaşıma da kullanılmış ssd gönderdiler adamlar bildiğin 0'ı 2.el diye satıyor.
Bence siz Hepsiburada veya Trendyol'da çalışan ve Amazon'u kötülemek için görevlendirilmiş gizli bir ajansınız.

Bir arkadaşıma da kullanılmış SSD gönderdiler adamlar bildiğin 0'ı 2.el diye satıyor.

Canlı desteğe bağlanmaya tehammül edemeyecekseniz internetten ürün almayın zaten. Boşu boşuna yanlış algı oluşturuyorsunuz şu an.

En az 15 siparişim var amazon'dan ve hepsi sorunsuz bir şekilde geldi, hatta bazı ürünleri ihtiyacım olmadığından dolayı iade ederken parayı gönderdiler ve ürün bende kaldı.

Bu arada aldığım laptop standı vardı amazondan o da kırık geldi ben bir kere bile Hepsiburada da bunları yaşamadım neyini seviyorsunuz Amazonun
Sıralama bence şöyle olsun
Hepsiburada>Trendyol>AliExpress>Ne olduğu belirsiz siteler>Amazon.com.tr
Evet ilk başlarda tamam diyebilirdim ama incelemeniz objektiflikten sübjektifliğe doğru kaydı

Evet ilk başlarda tamam diyebilirdim ama incelemeniz objektiflikten sübjektifliğe doğru kaydı
İnceleme değil bildiğin rezalet subjektifim evet ama sinirli olmaya hakkım yok mu sen o kadar paraya kullanılmış ürün al orta da kal. 30 lira ucuz diye teknosa dan almayan bana müstahaktır amazon kullanmanın kefareti işte
Bir de kullanılmış kitaptan sonra niye daha alışveriş yapıyorsam ben herkes den fazla kendime kızıyorum zaten

6 ay kullandığım laptopun iadesini kabul ettiler, sebebi ise küçük bir parçasının benim hatamla çıkmasıydı. Ayrıca benden herhangi bir kanıt istemeden aldılar ürünü.
Garantiye gönderirsin inceler öyle yapar iadeyi o başka senin dediğin

Diyelim ki amazonda bir ürün var 30 tl
Diğer mağazalarda 500 tl ( böyle bişi mümkün değil ama örnek veriyorum)
O ürüne gider 500 tl verir güvenilir elden alırım o kadar.

Geri
Yukarı