Trendyol vs Hepsiburada

Bunların dışında Amazon.
Amazonu benimseyemedim. Aslında çok güzel indirimler fakat yaşadığım yere MNG kargo ile gönderdikleri için pek sevemiyorum.

İkisini kıyaslamak doğru olmaz. İşin ucu satıcıya bakıyor. Satıcı iyiyse dilediğin her siteden alabilirsin.
Ben çoğu şeyde Trendyolu üstün görüyorum. Kullanıcı yorumlarına önem veriyorum. 50 kişinin yorum yaptığı x ürün mü (Hepsiburada) yoksa 200 kişinin yorum yaptığı x ürün mü? (Trendyol) cevabı ben buradan buluyorum genelde.

Mümkünse Amazon değilse elektronik için Hepsiburadanın kendi satıcı olduğu ürünler, sonrasında trendyol olabilir. Tabi çok uygun bazı indirimler oluyor nadiren de olsa mediamarkt, bazı PC parçaları alırken PC parçası satış temelli siteler de var tabi.

Ben çoğu şeyde Trendyolu üstün görüyorum. Kullanıcı yorumlarına önem veriyorum. 50 kişinin yorum yaptığı x ürün mü (Hepsiburada) yoksa 200 kişinin yorum yaptığı x ürün mü? (Trendyol) cevabı ben buradan buluyorum genelde.
Evet sizin dediğiniz bu kriter de ürünü nereden alacağımı oldukça etkiliyor.

Mümkünse Amazon değilse elektronik için Hepsiburadanın kendi satıcı olduğu ürünler, sonrasında trendyol olabilir. Tabi çok uygun bazı indirimler oluyor nadiren de olsa mediamarkt, bazı PC parçaları alırken PC parçası satış temelli siteler de var tabi.
Hocam Amazonda genelde kitap indirimi görüyorum ve ayakkabı fiyatları az oluyor diğer yerlere göre. Başka ne tür indirimler var orada çoğunlukla?

Hepsiburada daha yakın geliyor.
Amazonda kolay gelsin kargoyu seviyorum.
Benim yaşadığım yere Amazon MNG ile getiriyor. MNG yakın olsaydı evime kesinlikle Amazonu tercih ederdim giyim hariç herşeyde.

Elektronik'te Hepsiburada, giyimde Trendyol. Trendyol'un kendi markası gayet uygun ve yorumları ile kalitesini kafamda belirlerim bana gelecek kıyafette çok umutlanmam veya ortalama beklentimi belirlediğim için kötü gelirse umursamam. Elektronik yani bilgisayar parçaları, telefon vb şeylerde Hepsiburada fakat indirime göre değişiyor fikrim. Genel olarak ben Trendyol tercih ediyorum. Peki siz?
Hepsiburada.

Hocam Amazonda genelde kitap indirimi görüyorum ve ayakkabı fiyatları az oluyor diğer yerlere göre. Başka ne tür indirimler var orada çoğunlukla?

Benim yaşadığım yere Amazon MNG ile getiriyor. MNG yakın olsaydı evime kesinlikle Amazonu tercih ederdim giyim hariç herşeyde.
Valla akakçeye atıyorum ihtiyaç listesini bazen denk geliyor Amazondan alıyorum. Masa, döküm tava, bluetooth USB alıcı, eti lifalif yulaf ezmesi, kablo, kulaklık, kulaklık kutusu, çöp kovası, zeytinyağı, iphone, tripod, banyo askılığı, flash disk, traş makinesi, televizyon, ütü, mouse pad, USB çoklayıcı, klavye, M.2 SSD, matkap aksesuarları, termos bardak, silikon mum tabancası, temizlik ürünleri,

2 senede aldıklarım bunlar. Yurtdışından da ürün getirdikleri için tabi ekstra avantajı oluyor. Garantisini ve kargoyu söylemeye gerek bile yok.

Geri
Yukarı