Trendyol vs Hepsiburada

Valla akakçeye atıyorum ihtiyaç listesini bazen denk geliyor Amazondan alıyorum. Masa, döküm tava, bluetooth USB alıcı, eti lifalif yulaf ezmesi, kablo, kulaklık, kulaklık kutusu, çöp kovası, zeytinyağı, iphone, tripod, banyo askılığı, flash disk, traş makinesi, televizyon, ütü, mouse pad, USB çoklayıcı, klavye, M.2 SSD, matkap aksesuarları, termos bardak, silikon mum tabancası, temizlik ürünleri,

2 senede aldıklarım bunlar. Yurtdışından da ürün getirdikleri için tabi ekstra avantajı oluyor. Garantisini ve kargoyu söylemeye gerek bile yok.
Hocam akakçenin böyle bir özelliği var mı? Ben sadece ürün fiyat karşılaştırması olarak biliyordum. Bunun uygulamasıda vardır senin sepetinde olup "X sitesinde ürünün indirimde!" falan diyordur demi? Böyleyse eğer akakçeye kaydederim herşeyi.

Ben şahsen hepsiburada diyorum çünkü metroya biniyorum yolda yürüyorum nereye gidersem gideyim karşıma trendyol çıkıyor daralttı artık beni

Geçerli sebepleriniz nedir anlamında sormuştum.
Hocam bende dalga geçtiniz sandım. Yani ben amazonu genel olarak kargo kalitesi, indirimleri ve Amerikan pazarını Türkiyeye daha çok sunduğu için tercih ediyorum. Kitap konusunda muhteşem mesela ve bazı kıyafetleri batıya özel ben bunları seviyorum.

E-Ticarette bence de Hepsiburada ama Trendyol cidden kaliteli ve ucuz ürünler üretip satıyor. Geçen sene 80-90TL'ye aldığım t-shirtler geçen sene de modaydı şimdi moda ve hala gram yırtık falan yok üstelik evde kedim var ona rağmen.

Hocam bende dalga geçtiniz sandım. Yani ben amazonu genel olarak kargo kalitesi, indirimleri ve Amerikan pazarını Türkiyeye daha çok sunduğu için tercih ediyorum. Kitap konusunda muhteşem mesela ve bazı kıyafetleri batıya özel ben bunları seviyorum.
Amazon'un kampanya anlamında avantajları nedir? Hepsiburada'nın premium üyelik sistemi güzel duruyor. Amazon'da bu tarz şeyler var mı?

Amazon'un kampanya anlamında avantajları nedir? Hepsiburada'nın premium üyelik sistemi güzel duruyor. Amazon'da bu tarz şeyler var mı?
Kampanyaları bilmiyorum fakat evet amazon premium var. Amazon Prime diye geçiyor ve aylık 40 ₺. Film, ücretsiz kargo ve Prime özel indirimleri oluyor.

Geri
Yukarı