Trendyol yemek iade edilebilir mi?

Arkadaşlar iskender siparişi etmiştim iskender iskenderlikten çıkmış poşete akmış patlak vaziyette geldi. M. Temsilcisine bağlandım iade talebi başlattık kısa sürede mail ile bilgilendirileceksiniz dedi. Ürünü iade almaya kurye gelecek mi dedim, hayır imha edebilirsiniz denmesi üzerine sokak hayvanlarına verdim. Şimdi iade sonuçlanmış ve iade talebimi reddetmişler. M. Temsilcisine tekrar bağlandığımda iade olmayacağını iadeye uygun olmadığının bilgisini veriyor. Hakem heyetine başvursam lehime sonuç çıkar mı? Buz gibi dökülmüş iskendere para vermem ben arkadaş. Hele hele 150 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar iskender siparişi etmiştim iskender iskenderlikten çıkmış poşete akmış patlak vaziyette geldi. M. Temsilcisine bağlandım iade talebi başlattık kısa sürede mail ile bilgilendirileceksiniz dedi. Ürünü iade almaya kurye gelecek mi dedim, hayır imha edebilirsiniz denmesi üzerine sokak hayvanlarına verdim. Şimdi iade sonuçlanmış ve iade talebimi reddetmişler. M. Temsilcisine tekrar bağlandığımda iade olmayacağını iadeye uygun olmadığının bilgisini veriyor. Hakem heyetine başvursam lehime sonuç çıkar mı? Buz gibi dökülmüş iskendere para vermem ben arkadaş. Hele hele 150 TL.

İddianızı destekleyecek video resim bir kanıt var ise doğrudan restoran ile görüşebilirsiniz.
Bu kanıtlar yok ise maalesef elinize bir şey geçmez.

Bir bardak soğuk su için. Bence yapılabilecek pek bir şey kalmamış.
650x344-soguk-su-icmenin-faydalari-nelerdir-soguk-su-icmek-vucuttaki-yaglari-eritir-mi-1642595...jpg

Dışarıdan iskender söylenmez. Söylenirse yakın bir yerden olması lazım. Siz neden iade olmadan kediye veriyorsunuz anlamadım. Ben olsam yerdim ısıtıp. :D 150 TL de maşallah nereden söylediniz?

Geri
Yukarı