Gıda Trendyol Yemek Yedikçe Kazan

• Konuyu başlatan Tim
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 6B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Tim

Zettapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
25
Yer
Stockholm
Trendyol Yemek’te ilk siparişe 10 TL, ikinciye 15 TL ve üçüncüye 25 TL kupon veriliyor. Toplamda 6 kez ve 100 TL kazanma hakkı var.

• Bu kampanya 01.04.2022 00.00 - 30.04.2022 23.59 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyadan bir kullanıcı maksimum 6 kez ve toplamda 100 TL kupon kazanabilir. 25 TL'lik kupon ile yapılacak alışveriş sonrasında tekrar kupon kazanma hakkı için 1 kez kuponsuz alışveriş yapılması gerekmektedir.
  • Kupon kazanma süreci:
    ▸ 1. alışveriş yapıldığında 10 TL kupon tanımlanır.
    ▸ 2. alışveriş yapıldığında 15 TL kupon tanımlanır.
    ▸ 3. alışveriş yapıldığında 25 TL kupon tanımlanır.
    ▸ 4. alışveriş yapıldıktan sonra kupon tanımlanmaz.
    ▸ 5. alışveriş bu kampanyadan kazanılan kuponlarla yapılmazsa tekrar 1. adıma dönülür ve 10 TL kupon tanımlanır, üstte belirtilen maddeler tekrarlar.
  • Kampanyadan faydalanabilmek için verilen sipariş teslim edilmiş olmalıdır. Kampanya hakkı sipariş teslim edildikten sonra 3 saat içerisinde kullanıcı hesabına tanımlanacaktır.

Bu arada bu 1 hafta önce başladı ben ne oluyor dedim. Sürekli kullanıyordum ama ramazan dolayısıyla güme gidebilir belki iftar için önceden bir şeyler alırım. Dün yemek siparişimde 25 TL kupon kullandım.

Hımm tam benlik. Sistemi sömürme vakti. Tek telefona tek uygulamada olsa bile ben bunu alabilirim.

Şartlara göre, bugün başlamış gözüküyor. İlginç.

Son 3 siparişimi kontrol ettiğimde 10-15-25 şeklinde kullanmışım. Bunu yaparken Trendyol %10 cüzdana geri aktarma olayını %2'ye düşürdü. Ben her siparişte 5 lira 6 lira geri ödeme alıyordum zaten ama bu kampanya da iyiymiş.

Geçen ay bu fırsattan çok yararlandım, gerçekten güzel bir uygulama. Siparişlerim Getir'den ziyade Trendyol Yemek'e kaydı artık.

Trendyol %10 cüzdana geri aktarma olayını %2'ye düşürdü.

Evet, bunu ben de fark ettim. Muhtemelen cüzdandan harcayacaklarımızı kupon olarak dağıtıyorlar.

Sektörde yer edinmek için yapacaklar bu tarz işleri. Değerlendirmek lazım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı