Trendyol'da Gürsoy Bilgisayar adlı satıcıdan alınan SteelSeries mouse sahte olabilir mi?

lablanca

Picopat
Daha fazla  
Trendyol sitesinde Gürsoy Bilgisayar adlı bir satıcıdan SteelSeries Aerox 3 mouse siparişi verdim. Mouse geldiğinde orijinal olup olmadığını nasıl anlayacağım? Satıcıdan daha önce alışveriş yapmış olan var ise deneyimlerini paylaşabilir mi?

Trendyol sitesinde Gürsoy Bilgisayar adlı bir satıcıdan SteelSeries Aerox 3 mouse siparişi verdim. Mouse geldiğinde orijinal olup olmadığını nasıl anlayacağım? Satıcıdan daha önce alışveriş yapmış olan var ise deneyimlerini paylaşabilir mi?

Kutusunu açma öncelikle. Kutusundan anlayabilir misin bir bak ki iadede bir sıkıntı çıkmasın. Genelde firmaların internet sitelerinde orijinallik sorgulama sayfası oluyor. Seri numarasını giriyorsun sana sistemde kayıtlı bir ürün mü değil mi onu söylüyor. Genelde böyle ürünlerin sahtesi üretilmez diyerek içini rahatlatabilirim ama asla üretilmez de diyemem tabii ki. Sen elinden geldiğince dışından anlamaya çalış. Öyle ise eğer iade et kutusunu açmadan.

Kutusunu açma öncelikle. Kutusundan anlayabilir misin bir bak ki iadede bir sıkıntı çıkmasın. Genelde firmaların internet sitelerinde orijinallik sorgulama sayfası oluyor. Seri numarasını giriyorsun sana sistemde kayıtlı bir ürün mü değil mi onu söylüyor. Genelde böyle ürünlerin sahtesi üretilmez diyerek içini rahatlatabilirim ama asla üretilmez de diyemem tabii ki. Sen elinden geldiğince dışından anlamaya çalış. Öyle ise eğer iade et kutusunu açmadan.
SteelSeries sitesinin altını üstüne getirdim dediğiniz gibi bir seri numara sorgulama sayfası bulamadım garip bir şekilde. Dediğiniz gibi yapmayı deneyeceğim anlamak için.

Hocam selamlar, mouse bugün geldi. Kutudan herhangi bir sorun çıkmadı. Steel yazısı kalın, series ona göre daha ince durumda. SteelSeries sitesinden seri numara sorgulattığımda ürünün versiyonunu doğru bildi. Üründe pek sorun yok gibi. Sizce anlamak için başka ne yapabilirim?

Son düzenleme:
SteelSeries sitesinin altını üstüne getirdim dediğiniz gibi bir seri numara sorgulama sayfası bulamadım garip bir şekilde. Dediğiniz gibi yapmayı deneyeceğim anlamak için.

Hocam selam, mouse bugün geldi. Kutudan herhangi bir sorun çıkmadı. Steel yazısı kalın, series ona göre daha ince durumda. SteelSeries sitesinden seri numara sorgulattığımda ürünün versiyonunu doğru bildi. Üründe pek sorun yok gibi. Sizce anlamak için başka ne yapabilirim?

Daha bir şey yapmanıza gerek olacağını sanmıyorum orijinaldir o zaman içiniz rahat olsun. Dediğim gibi böyle ürünlerin çakması olmaz. Yani kolay kolay olmaz.

Geri
Yukarı