Trendyol'da satılan Windows 11 Home dijital kod güvenilir mi?

Ortalama ne kadar acaba?

Sağlamlisans sitesinde şu an 119 lira. Jetlisans sitesinde ise 89 lira karar sizin. Ben sağlamlisans sitesinden iki kez ürünü satın almıştım, anakartımı değiştirmeden önce de oradaki Key'i kullanıyordum yeni anakart alınca da oradan aldım ikisinde de bir sorun yaşamadım

Ortalama ne kadar acaba ?

OEM olanı mı almam lazım ?
Eğer format atınca gitmesini istemiyorsanız oem Key almanız gerek. Yukarıdaki mesajda OEM key ve Retail Key'i açıkladım zaten hocam

Sağlamlisans sitesinde şu an 119 lira. Jetlisans sitesinde ise 89 lira karar sizin. Ben sağlamlisans sitesinden iki kez ürünü satın almıştım, anakartımı değiştirmeden önce de oradaki Key'i kullanıyordum yeni anakart alınca da oradan aldım ikisinde de bir sorun yaşamadım.

Eğer format atınca gitmesini istemiyorsanız OEM key almanız gerek. Yukarıdaki mesajda OEM key ve Retail Key'i açıkladım zaten hocam.

Teşekkür ederim almaya çalışacağım bende.

Dostum bu djital keyler OEM key ve Retail key olarak ikiye ayrılır. OEM key anakartına yazılır ve bilgisayara format atsan dahi gitmez. Retail Key ise Formattan sonra gider. Ben jetlisans sitesinden 120 liraya OEM key almıştım bir sorun yaşamadım kullanıyorum halâ. Yalnız dikkat et çok ucuz fiyata olan keylerde OEM key diye Retail key de satabiliyorlar yani
Yanlış bilgi var. Retail Microsoft hesabınıza kayıt edilir. Formattan sonra hesabınızı girince geri gelir. Gelmez ise de aynı bilgisayarda yeniden kullanılabilir.

Bu lisansı aldıktan 1 ay veya daha uzun süre sonra duruyor mu yoksa Microsoft bunu engelliyor mu?

Ürünün linki:

Neden çok ucuz ve nasıl bunları alıyorlar eğer gerçek ise?
Sağlam lisanstan alıyorum ben tüm anahtarlarımı. Retail Windows 11 Pro anahtarı aldım 1 yıl olacak 1 yıldır kullanıyorum. Formattan sonra da gitmiyor gitse bile Microsoft hesabı girince etkinleşiyor. Yukarıdaki arkadaşın verdiği yanlış bilgidir.

Teşekkür ederim almaya çalışacağım bende.

Yanlış bilgi var. Retail Microsoft hesabınıza kayıt edilir. Formattan sonra hesabınızı girince geri gelir. Gelmez ise de aynı bilgisayarda yeniden kullanılabilir.

Sağlam lisanstan alıyorum ben tüm anahtarlarımı. Retail Windows 11 Pro anahtarı aldım 1 yıl olacak 1 yıldır kullanıyorum. Formattan sonra da gitmiyor gitse bile Microsoft hesabı girince etkinleşiyor. Yukarıdaki arkadaşın verdiği yanlış bilgidir.
Ben o şekilde biliyordum o yüzden öyle söyledim

Ürününüzün retail key olduğunu nereden biliyorsunuz? Terminalden bir kod yazarak lisansın oem mi retail mi olduğunu görebiliyorsunuz. Kodu şuan hatırlamıyorum ama ufak bir aramayla bulabilirsiniz. Ben yaptım, Oem lisans gözüküyor bende. Siz de bir bakın derim belki siz de retail key zannediyorsunuzdur ama oem keydir

Konuya buradan bakabilirsiniz. Siz retail aldım sanırsınız ama belkide oem kullanıyorsunuzdur. Veya tam tersi Oem diye aldığınız key retail key deçıkabilir. Aynı zamanda verdiğim bilginin tamamında bir eksiklik yok, belki retail kısmında bir eksiklik vardır ben o şekilde biliyordum öyle yazdım. yalan yere karalama kampanyası yapmaya çalısmayın burada. Oem lisans formattan sonra gitmiyor anakarta gömülüyor bu kısmı doğru. Retail key ise formattan sonra gidiyor, sonra ürün kodunu tekrar girip aktifleştirebiliyor musunuz onu tam bilemiyorum ama bi yerde okuduğumda formattan sonra retail keyin gittiğiydi o yüzden ben de formattan sonra retail key gidiyor şeklinde yazdım. Arkadaşın verdiği bilgi yanlış demek yerine eksik bilgi vermiş diyip düzeltebilirdiniz çok biliyorsanız

Son düzenleme:
Ben o şekilde biliyordum o yüzden öyle söyledim

Ürününüzün retail key olduğunu nereden biliyorsunuz? Terminalden bir kod yazarak lisansın oem mi retail mi olduğunu görebiliyorsunuz. Kodu şuan hatırlamıyorum ama ufak bir aramayla bulabilirsiniz. Ben yaptım, Oem lisans gözüküyor bende. Siz de bir bakın derim belki siz de retail key zannediyorsunuzdur ama oem keydir

Konuya buradan bakabilirsiniz. Siz retail aldım sanırsınız ama belkide oem kullanıyorsunuzdur. Veya tam tersi Oem diye aldığınız key retail key deçıkabilir. Aynı zamanda verdiğim bilginin tamamında bir eksiklik yok, belki retail kısmında bir eksiklik vardır ben o şekilde biliyordum öyle yazdım. yalan yere karalama kampanyası yapmaya çalısmayın burada. Oem lisans formattan sonra gitmiyor anakarta gömülüyor bu kısmı doğru. Retail key ise formattan sonra gidiyor, sonra ürün kodunu tekrar girip aktifleştirebiliyor musunuz onu tam bilemiyorum ama bi yerde okuduğumda formattan sonra retail keyin gittiğiydi o yüzden ben de formattan sonra retail key gidiyor şeklinde yazdım. Arkadaşın verdiği bilgi yanlış demek yerine eksik bilgi vermiş diyip düzeltebilirdiniz çok biliyorsanız
slmgr /dli yazarak lisans OEM lisans mı Retail mi görebiliyorsunuz. Ben Pro anahtar aldım ve kontrol ettim gerçekten de retail anahtarmış.

Slmgr /dli yazarak lisans OEM lisans mı Retail mi görebiliyorsunuz. Ben Pro anahtar aldım ve kontrol ettim gerçekten de Retail anahtarmış.

Benimki de OEM lisans. Eski anakartımda da kullanıyordum anakartı değiştirdim yenisinde de kullanıyorum bir sorun yaşamadım hiç. Sanırım aralarındaki tek fark birinin anakarta gömülüp diğerinin de diğer şekilde kullanılması. Daha önce de forumda konusu açılmış zaten yukarıda attım linkini orada da arkadaşlar yazmış konu hakkında bilgiler.

Geri
Yukarı