Trendyol'daki 870 EVO SSD Sahte mi?

Fr4uDeX

Centipat
Daha fazla  
Herkese iyi günler. Elimde James Donkey SSD var ve kronik sıkıntılı donup takılıyor maalesef araştırmadan aldım. Şu an Samsung 870 EVO 250GB almayı düşünüyorum bütçe 500TL bu sitede indirim var fakat yorumlarda ki fotoğrafların bazıları sahte SSD ve yorum yapan kişiler bunun farkında değil bazıları sahte diye 1 yıldız vermiş satıcı ise Trendyol'un ta kendisi zaten sahte SSD vida yuvaları ile gerçek SSD vida yuvaları farklı ve arkasındaki yazılarda farklı oradan anlarsınız. Fakat bazılarına gerçek SSD gönderilmişken bazılarına sahte SSD gelmiş. Ben bu siteden almalı mıyım sizce?

Son düzenleme:
Herkese iyi günler. Elimde James Donkey SSD var ve kronik sıkıntılı donup takılıyor maalesef araştırmadan aldım. Şu an Samsung 870 EVO 250GB almayı düşünüyorum bütçe 500TL bu sitede indirim var fakat yorumlarda ki fotoğrafların bazıları sahte SSD ve yorum yapan kişiler bunun farkında değil bazıları sahte diye 1 yıldız vermiş satıcı ise Trendyol'un ta kendisi zaten sahte SSD vida yuvaları ile gerçek SSD vida yuvaları farklı ve arkasındaki yazılarda farklı oradan anlarsınız. Fakat bazılarına gerçek SSD gönderilmişken bazılarına sahte SSD gelmiş. Ben bu siteden alınır mı sizce?

Başka yerden alın.

Herkese iyi günler. Elimde James Donkey SSD var ve kronik sıkıntılı donup takılıyor maalesef araştırmadan aldım. Şu an Samsung 870 EVO 250GB almayı düşünüyorum bütçe 500TL bu sitede indirim var fakat yorumlarda ki fotoğrafların bazıları sahte SSD ve yorum yapan kişiler bunun farkında değil bazıları sahte diye 1 yıldız vermiş satıcı ise Trendyol'un ta kendisi zaten sahte SSD vida yuvaları ile gerçek SSD vida yuvaları farklı ve arkasındaki yazılarda farklı oradan anlarsınız. Fakat bazılarına gerçek SSD gönderilmişken bazılarına sahte SSD gelmiş. Ben bu siteden alınır mı sizce?

Merhaba. Aldiniz mi? Ürün orijinal mi?

Geri
Yukarı