Trendyol'daki Samsung 25 Watt adaptör sahte mi?

Sanch

Hectopat
Daha fazla  

Ürün buna benzerdi ama kaldırılmış aldığım satıcı tarafından. Henüz elime ulaşmadı ama o satıcıdan alanlar orijinal falan demişler. 200TL idi ve kablo da vardı sanırsam. Orijinal olma ihtimali var mı? Kutu gelince onu da atarım ama nasıl anlayacağım orijinal olup olmadığını?

Bi' aralar bende bakınıyordum, sahte olacağından şüphelendiğim için hiç girmedim o topa acil lazım olduğu için, geldiğinde test edersiniz kutuya ve cihaza zarar vermeyin sahteyse iade edersiniz.

Bi' aralar bende bakınıyordum, sahte olacağından şüphelendiğim için hiç girmedim o topa acil lazım olduğu için, geldiğinde test edersiniz kutuya ve cihaza zarar vermeyin sahteyse iade edersiniz.
Tamamdır efendim ancak kutu açılırsa geri alırlar mı ki?

İnternet alışverişlerinde 14 gün koşulsuz iade süreciniz bulunmakta, kişisel ürünler hariç, iç çamaşırı, diş fırçası vs. gibi. Kutuya ve cihaza bi' zarar vermezseniz iade almak zorundalar.

İnternet alışverişlerinde 14 gün koşulsuz iade süreciniz bulunmakta, kişisel ürünler hariç, iç çamaşırı, diş fırçası vs. gibi. Kutuya ve cihaza bi' zarar vermezseniz iade almak zorundalar.
Tamamdır, geldiği gibi buraya atıp sizi etiketlerim efendim izninizle.

Tabii, memnun olurum. Çok teşekkür ederim, hayırlı geceleriniz olsun.
@Morphee Efendim ürün elime ulaştı, öncelikle ne yapmamı istersiniz?

Bu siteden garanti kontrolü yaptım ancak geçersiz kod hatası aldım ama ürün mobil cihaz değil de şarj aleti olduğu için olabilir mi bilmiyorum.

Ürünüm orijinal değilse iade işlemi yapmak isterim ve siteden almak direkt olarak sitesinden almak isterim şahsen.

@BERWAR Bir fikriniz var mı efendim?

Son düzenleme:
Ürünün her yerinden fotoğrafını çekip atarsanız kontrol edebilirim, elime orijinal bi' tane Samsung 25W adaptör geçti, karşılaştırabilirim sizin için, sorguladığınız adresten Samsung adaptörleri sorguladığımda benim de çıkmıyor, büyük ihtimalle cihazlar, kulaklıklar ve saatler için bi' bölüm yapılmış.

Ürünün her yerinden fotoğrafını çekip atarsanız kontrol edebilirim, elime orijinal bi' tane Samsung 25W adaptör geçti, karşılaştırabilirim sizin için, sorguladığınız adresten Samsung adaptörleri sorguladığımda benim de çıkmıyor, büyük ihtimalle cihazlar, kulaklıklar ve saatler için bi' bölüm yapılmış.
Tamamdır, atacağım hızlıca.

Geri
Yukarı