Trendyol'daki BigGameX CK53 Ryzen 5 5500 alınır mı?

yagzwiz

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3060 TI RYZEN 5 5600X 32 GB RAM 1 TB SSD
Arkadaşlar kendime GTX 1660s 'li bir sistem arıyordum Trendyol'a girdim biraz gezdim ve karşıma bu bilgisayar çıktı. Çoğu kişi Turbox veya Izoly gibi markaları önermiyor ben yine de sormak istedim.

Özellikleri:

- GTX 1660 Super GDDR6 (6 GB)

- AMD Ryzen 5 5500.

- 32 GB RAM.

- 512 GB NVMe M.2 SSD.

Amacım tam oyun odaklı değil Unreal Engine ile oyun yapıp Blender'dan modelleme de yapmak istiyorum.
Siz önerir misiniz?

Trendyol'dan PC almak parayı çöpe atmaktan daha kötü bir durumdur. PC hocası, Donanım Arşivi, ModArt gibi kanalların yaptığı sistemlerden almak en mantıklı seçeneklerden biri. Bütçenizi yazın size çok daha iyi bir sistem bulayım.

Trendyol'dan PC almak parayı çöpe atmaktan daha kötü bir durumdur. PC hocası, Donanım Arşivi, ModArt gibi kanalların yaptığı sistemlerden almak en mantıklı seçeneklerden biri. Bütçenizi yazın size çok daha iyi bir sistem bulayım.
Bütçem 16000 tl.

Arkadaşlar kendime GTX 1660s 'li bir sistem arıyordum Trendyol'a girdim biraz gezdim ve karşıma bu bilgisayar çıktı. Çoğu kişi Turbox veya Izoly gibi markaları önermiyor ben yine de sormak istedim.

Özellikleri:

- GTX 1660 Super GDDR6 (6 GB)

- AMD Ryzen 5 5500.

- 32 GB RAM.

- 512 GB NVMe M.2 SSD.

Amacım tam oyun odaklı değil Unreal Engine ile oyun yapıp Blender'dan modelleme de yapmak istiyorum.
Siz önerir misiniz?
Hayır alınmaz BigGameX firması Turbox'un yan firması

Arkadaşlar bence de Trendyol'dan almak sakıncalı benzer sistemi Teknobiyotik'ten buldum en azından her şey sıfır ve garanti veriyorlar.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı