Trendyol'dan 20TL'lik Steam Cüzdan Kodu almak güvenilir mi?

EymNn

Centipat
Daha fazla  
Bildiğim kadarıyla Steam cüzdan kodları artık 40TL'den satın alınmaya başlıyor. Benim şu anda kartımda para olmadığından babamdan istiyeceğim Steam'in kendisinden almaya çalışınca yarım saat bir şeyler dolduruyor bana kızıyor. Her neyse Trendyol'dan 20TL'lik cüzdan kodu almak güvenilir mi? Pro Soccer Online alacağım.

Satıcıdan satıcıya değişir. Ancak 40 tl ye 20 tl almak mantıklı değil gibi. Birisi size hediye yollar sizde ona parayı verirsiniz. Bu daha mantıklı.

Neden direk Steam'den almıyorsun da cüzdan eklemsei yapıyorsun.
Onu yazdım ya hemen indirmek istiyorum. Benimde nakit olarak param var. Babamdan isteyeceğim babamda bilgileri doldururken bana kızıyor.

Satıcıdan satıcıya değişir. Ancak 40 tl ye 20 tl almak mantıklı değil gibi. Birisi size hediye yollar sizde ona parayı verirsiniz. Bu daha mantıklı.
40TL'ye almayacağım. Steam'in kendisinde cüzdan kodu olarak en az 40TL'den başlıyor diye biliyorum. Artık 20TL'likler satılmıyor ya o yüzden sordum.

Onu yazdım ya hemen indirmek istiyorum. Benimde nakit olarak param var. Babamdan isteyeceğim babamda bilgileri doldururken bana kızıyor.

40TL'ye almayacağım. Steam'in kendisinde cüzdan kodu olarak en az 40TL'den başlıyor diye biliyorum. Artık 20TL'likler satılmıyor ya o yüzden sordum.
Kart çıkar ininal .

Geri
Yukarı