Trendyol'dan 7 gün önce alınan bilgisayar iade edilebilir mi?

Scatto

Picopat
Daha fazla  
Trendyol'dan 2x4 8 GB RAM olan i5 işlemcili bir laptop aldım 11 750 TL'ye ama bundan hem daha ucuz hem daha iyi işlemcili. Ayrıca 1x8 RAM kullanan 1 8 GB RAM daha alırsam 16 GB Dual channal yapma imkanı sunan Ryzen 5500U işlemcili laptop buldum onu almak istiyorum. Bu bilgisayarı geri verebilir miyim?

Trendyol'dan 2x4 8 GB RAM olan i5 işlemcili bir laptop aldım 11 750 TL'ye ama bundan hem daha ucuz hem daha iyi işlemcili. Ayrıca 1x8 RAM kullanan 1 8 GB RAM daha alırsam 16 GB Dual channal yapma imkanı sunan Ryzen 5500U işlemcili laptop buldum onu almak istiyorum. Bu bilgisayarı geri verebilir m

Trendyol'dan aldıysanız iade edersiniz önce iade kodu alır kargo şubesinden gönderirsiniz eğer iadeye uygunsa kabul edip satın aldığınız karta para iadesi yaparlar.

Koşulsuz 15 gün cayma hakkınız var edebilirsiniz. Bilgisayarlar hijyen kuralları gerektiren cihazlar değil.

15 güne kadar iade edilebiliyor diye biliyorum ama kabul süreci firmadan firmaya da değişebilir.

Değişmez. Tüketici koruma kanunu var. Aksi bir durumda THH başvurulur. Emsalleri çok fazla var bakabilirsiniz.

Satıcı Trendyol’un kendisi ise sıkıntı çıkmaz ama Mehmet bilişim tarzı bir mağazasa ise yüksek ihtimalle iade almazlar. THH falan biraz uğraşman gerekir.

Koşulsuz 15 gün cayma hakkınız var edebilirsiniz. Bilgisayarlar hijyen kuralları gerektiren cihazlar değil.

Değişmez. Tüketici koruma kanunu var. Aksi bir durumda THH başvurulur. Emsalleri çok fazla var bakabilirsiniz.
15 gün koşulsuz iade hakkı kaldırıldı diye biliyorum. Ya firma insiyatif alarak iadeyi onaylayacak ya da teknik servisten iade/değişim raporu alarak firmanın iadeyi onaylaması zorunlu kılınacak.

15 gün koşulsuz iade hakkı kaldırıldı diye biliyorum. Ya firma inisiyatif alarak iadeyi onaylayacak ya da teknik servisten iade/değişim raporu alarak firmanın iadeyi onaylaması zorunlu kılınacak.

Yasa ertelenmiş doğru hatırlıyormuşum. 1 ocak 2024te yürürlüğe girecekti girdiyse haklısınız kaldırılmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı