Trendyol'dan aldığım e-pinler gelmiyor

negroboy

Femtopat
Daha fazla  
Trendyol'da Steam e-pinleri ucuzdu 100 liralık e-pin 90 lira, 10 liralık e-pin 9 lira gibisinden ve bende denemek için birkaç kez almıştım ve sorunsuz bir şekilde gelmişti aldıktan Max 10 dakika sonra emaile veya SMS olarak geliyordu C10 kere falan almışımdır ve bugün yaz indirimleri yaklaşırken 126 lirla e-pine harcadım fakat 6 saat olacak hala gelmiyor. Sizce bir sorun olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Satıcının açıklamasında maximumkaç saat sürede iletileceği yazıyor? Yoğunluktan dolayı ya da başka sebeplerden geç teslim olabilir.

Trendyol'da Steam e-pinleri ucuzdu 100 liralık e-pin 90 lira, 10 liralık e-pin 9 lira gibisinden ve bende denemek için birkaç kez almıştım ve sorunsuz bir şekilde gelmişti aldıktan Max 10 dakika sonra emaile veya SMS olarak geliyordu C10 kere falan almışımdır ve bugün yaz indirimleri yaklaşırken 126 lirla e-pine harcadım fakat 6 saat olacak hala gelmiyor. Sizce bir sorun olur mu?

Geçebiliyorsanız Trendyol'la iletişime geçmeye çalışın canlı destek size yardım edebilir ama canlı destek galiba şu an kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı