Trendyol'dan aldığım RP kodu gelmedi

332707

Hectopat
5 saat önce Trenyol'da paybox adlı satıcıdan 1780 rp kodu satın aldım. Yorumlarda hep 2 dakikada 5 dakikada geldi yazıyordu 5 saat oldu gelmedi. Ne yapmalıyım?

SMS olarak ya da Trendyol üzerinden gelir. Mesaj kutunuzu kontrol edin. Boş ise, Trendyol üzerinden siparişlerim kısmına girip, oradan satın aldığınız RP'yi seçin. Orada muhtemelen gözükür zaten kodunuz. Zira orada da yoksa satıcıyla iletişime geçin.

Tabii burada hangi saatte satın aldığınız da önemli bir etken.

Bu tür kodlarda genelde 24 saat garantisi verilir örneğin çoğu 2.el oyun sitelerinde 24 saat içinde elinizde der o yüzden 24 Saat'i beklemeni öneririm.

Ben daha önce defalarca aynı satıcıdan Valorant Points satın aldım.Herhangi bir sorun yaşamadım.Bir arkadaşım sorun yaşamıştı.İletişime geçtiğinde halletmişlerdi.
Ürünün altında tahmini teslimat süresinin 1 saat olduğu ve E-mail ile gönderileceği belirtilmiş.Faturada yazan mail adresini tekrar kontrol edebilirsin bence.Spama düşenlere bakmayı unutma.

Ya oyun içinde RP çok pahalıydı diye hatırlıyordum keşke almadan önce baksaydım bilseydim 10 TL fiyat farkı olduğunu uğraşır mıydım kodla falan ya bi RP için saatlerdir uğraşıyorum mesajlara da bakmazlar şimdi doğru düzgün hizmet veren bir şey yok mu bu yerde.

Ya oyun içinde rp çok pahalıydı diye hatırlıyordum keşke almadan önce baksaydım bilseydim 10 TL fiyat farkı olduğunu uğraşır mıydım kodla falan ya bir rp için saatlerdir uğraşıyorum mesajlara da bakmazlar şimdi doğru düzgün hizmet veren bir şey yok mu bu yerde.

Site ararsanız en hızlı, güvenilir ve ucuz hizmet veren site olarak foxngame sitesini öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı