Trendyol'dan alınan avizeler nasıldır?

OnePC

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Türkiye
Merhabalar. Trendyol'dan tanesi 379 Liraya iki tane avize aldım. Neden ucuz olduğunu da anlayamadım. Sizce iyi midir ? Siz olsaydınız alır mıydınız ?
İdare eder.

Kaliteli ve elektrik aksam konusunda 200 liralık bir avizeden farkı yoktur. Teslimat ücretilerini onlara geliş fiyatını vs. Size kitlemişlerdir. Trendyol'da birçok satıcı ederinden fazla fiyat veriyor ve piyasının artmasına neden açıyorlar.

Merhabalar. Trendyol'dan tanesi 379 Liraya iki tane avize aldım. Neden ucuz olduğunu da anlayamadım. Sizce iyi midir ? Siz olsaydınız alır mıydınız ?
Yorumlardaki resimlere bakılırsa güzel gözüküyor. Ne verirsen onu alırsın tarzı bir ürün.

İdare eder. Daha ucuzu bulunuyor. 60₺ kar edersiniz.

Başka ne olabilir ki hocam ? Işık versin az bir şık dursun yeter. Başka ne isteğim olabilir ki ?

Kaliteli ve elektrik aksam konusunda 200 liralık bir avizeden farkı yoktur. Teslimat ücretilerini onlara geliş fiyatını vs. Size kitlemişlerdir. Trendyol'da birçok satıcı ederinden fazla fiyat veriyor ve piyasının artmasına neden açıyorlar.
350 Liraya başka birşey yok ki. Bende ticaretle uğraşıyorum. Onu kitlemek zorunda yoksa kâr edemez.

Yorumlardaki resimlere bakılırsa güzel gözüküyor. Ne verirsen onu alırsın tarzı bir ürün.
Çok da bir beklentim yok. Şık dursun o da yeter.

İdare eder. Daha ucuzu bulunuyor. 60₺ kar edersiniz.
Artık siparişi verdim hocam. Aynı ürün ama, değil mi ?

Avize zaten iyi. Hayırlı olsun.
Teşekkür ederim hocam. Şu anki kullandığım berbat zaten. Ondan bin kat iyidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı