Trendyol'dan alınan VP ulaşmadı

Daha fazla  
Arkadaşlar Trendyol'dan VP aldım fakat halen gelmedi 10 dakika oldu fakat ne Gmail'ime ne de telefona mesaj gelmedi. Ne yapabilirim?
Veya nasıl iade edebilirim? 12 dk oldu halen gelmedi.
Böyle gozukuyor ama bu normal kargo degil ki VP kodu sonuçta. Yani illa teslim edilmesi falan mı lazım?

IMG_20230318_185441.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Trendyol'dan VP aldım fakat halen gelmedi 10 dakika oldu fakat ne Gmail'ime ne de telefona mesaj gelmedi. Ne yapabilirim?
Böyle gozukuyor ama bu normal kargo degil ki VP kodu sonuçta. Yani illa teslim edilmesi falan mı lazım?

Eki Görüntüle 1706284
Satıcı kim?

Çalışma saatleri içinde geliyor. Valorant'ın kendisinden almadığınız sürece her türlü beklersiniz. Ya 5dk ya 5 saat. Ben Trendyol'dan aldığımda sonraki gün gelmişti.

Eki Görüntüle 1706284
1 Saate teslim olur. Bende 1450 VP satın almıştım 23 dakika falan sürdü geldi. Şuanda satıcının bir işi vardır bakamıyordur vb olabilir bunlar. Yarına kadar teslim edilmezse müşteri hizmetlerini arayın. Teslim edilmesi gerekmiyor normalde bu tür kod satışları için yapılmamış o yüzden o şekilde. Gmailinize geldiğinde kod direkt olarak teslim edildiye düşüyor.

Eki Görüntüle 1706284
Trendyol genelde geç yolluyor. Satıcıya göre değişir.

Geçen gün PindepaGO satıcısından 1450+740 VP aldım. Sipariş geçtim daha Trendyol'dan çıkmadan kod SMS olarak geldi. Biraz şans işi 12dk da gelmemesi gelmeyeceği anlamına gelmiyor ancak mağazadaki bir silahı alacaksanız satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.

Geçen gün PindepaGO satıcısından 1450+740 VP aldım. Sipariş geçtim daha Trendyol'dan çıkmadan kod SMS olarak geldi. Biraz şans işi 12dk da gelmemesi gelmeyeceği anlamına gelmiyor ancak mağazadaki bir silahı alacaksanız satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
Aynen bende ordan alsim ama abi gece 3 e kadar gelmesi lazım yoksa magzamdaki kelebek gidicek

Trendyol genelde geç yolluyor. Satıcıya göre değişir.
Pindepago dan aldım baya olumlu yorum var gece 3 kadar gelmszi lazım bide 300 TL verdim

Çalışma saatleri içinde geliyor. Valorant'ın kendisinden almadığınız sürece her türlü beklersiniz. Ya 5dk ya 5 saat. Ben Trendyol'dan aldığımda sonraki gün gelmişti.
İnşallah gece 3 e kadar gelir yoksa magzamdaki kelebek gidicek

Pindepago

Bide larbay

Yeni konular

Geri
Yukarı