Trendyol'dan alınan forma orijinal midir?

feneresevdalı

Kilopat
Makaleler
7
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: AMD Ryzen 5 4650G
GPU: RX Vega 7
RAM: 2x8 Goodram 3600 MHz CL 18
SSD: Kingston A2000 500 GB M.2 NVME
PSU: FSP Hyper K 500w 800+
Dün gece Çarşamba Fırsatları sekmesinde 250 TL'ye Fenerbahçe 2021-2022 yeni sezon forması gördüm. 50 TL Bankkart kampanyası kuponu ve 10 TL Trendyol para ile 195,2 TL'ye satın aldım. Buraya kadar mutluydum. Ancak ürüne fatura kesildiğinde korktum biraz. Faturada
FSK Home Shirt Replica Blazing Yellow-Me, M
yazıyor. Replica Blazing nedir? Ürün replika mı? (Satıcı ürün sorularında yetkili distribütör olduğunu belirtmiş. Ürüne de orijinal demiş. Ona güvenerek aldım. Puanı 8.7)

Dipnot: Soruma verdiği cevap.
1638960180034.png

Hocam ürünün adında Replica geçmesi işkillendirdi beni ya. Ucuza da aldım aslında iade edesim de pek yok ama :( Puma'dan nasıl sorgulayabilirim gelince?

Orijinal ürün dostum merak etme. Ben de bir arkadaşımla sipariş vermiştim senin gibi düşündüm geldiğinde görürsün zaten.
Teşekkürler arkadaşlar. Hepinize kolay gelsin.

Dandik satıcılardan alırsan çakma çıkma olasılığı yüzde 99.9 giyim vb. ile çok ilgilenmiyorum ama arkadaşlar sportive iyi diyorsa iyidir. Bir ürün alırken en azından sadece internet üzerinden değil mağazaları da olan firmalardan alırsanız daha iyi olur kurumsallık vardır. Nike, Adidas, Puma vb. kadar olmasa da.

Arkadaşlar aslında bu olayın sebebini biliyordum ama aklımdan çıkmış. Maç formaları orijinal Home Kit olarak geçiyor. Taraftar formaları replika üretim olarak geçiyor. Aralarında ufak üretim farkları vardı yanlış hatırlamıyorsam. Ama ürün orijinal :) Puma üretimi.

Yeni konular

Geri
Yukarı