Trendyol'dan alınan MacBook "beğenmedim" sebebiyle iade edilebilir mi?

İnternette gezinirken bile 10-15 dakikada %5 gittiği oluyor. İnternette 18 saate kadar pil ömrü diyordu. İade edip masaüstü almak istiyorum. Daha 4 gün oldu alalı. İade mümkün mü?

İade mümkün diye biliyorum ama o batarya da bir sorun var gibi. O kadar hızlı gitmesi aşırı saçma.

İade sebebi olarak kalitesini beğenmedim mi seçeyim? Çünkü ben 15 saat falan dayanır sanıyordum.

Evet beğendim seçebilirsiniz. Bende o kadar gidiyor sanıyordum.

İnternette gezinirken bile 10-15 dakikada %5 gittiği oluyor. İnternette 18 saate kadar pil ömrü diyordu. İade edip masaüstü almak istiyorum. Daha 4 gün oldu alalı. İade mümkün mü?
Bahsettikleri 18 saat, sadece laptop açık kalmada 18 saate kadar dayaniyor. Yani laptop boşta 18 saate kadar dayanabiliyormus. Bunu bilmeyenler için güzel bir üçkağıtçılık. Normal kullanımda 7-8 saat dayaniyorsa yeterlidir.

Bahsettikleri 18 saat, sadece laptop açık kalmada 18 saate kadar dayaniyor. Yani laptop boşta 18 saate kadar dayanabiliyormus. Bunu bilmeyenler için güzel bir üçkağıtçılık. Normal kullanımda 7-8 saat dayaniyorsa yeterlidir.
Maalesef bana 7-8 saat yetmiyor hocam.

Evet beğendim seçebilirsiniz. Bende o kadar gidiyor sanıyordum.
Hocam birde şarj %44 altına düşünce bilgisayar kapanıyor ve şarj %1 olarak devam ediyor, yani arızalı. Bu sebeble iade etsem yeni ürün mü gönderirler yoksa para iadesi de oluyor mu?

Son düzenleme:
Maalesef bana 7-8 saat yetmiyor hocam.

Hocam bir de şarj %44 altına düşünce bilgisayar kapanıyor ve şarj %1 olarak devam ediyor, yani arızalı. Bu sebeble iade etsem yeni ürün mü gönderirler yoksa para iadesi de oluyor mu?

Tercih meselesi. Evet dediğim gibi cihaz sorunlu.

Geri
Yukarı