Trendyol'dan alınan Sony XS-FB161E orijinal midir?

ViperEyes77

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba 2 gün önce Trendyol'dan Sony Xs-fb161e 260 Watt Oto Hoparlör Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL bu ürünü 450 TL'ye satın aldım. IX35 aracıma taktırmak için teypçiye gittim ve teypçi bu hoparlör çakma dedi, arabanın kendi hoparlörlerinin yerini tutmaz dedi o yüzden taktırmadım. Şimdi iade etmeyi düşünüyorum, içinden garanti belgesi çıkmadı ve kullanma kılavuzunda Türkçe yok bana da çakma gibi geldi, siz ne düşünüyorsunuz?

Yorumları iyi, değişik.

Bende anlamadım adam kendinden çok emin bir şekilde çakma dedi piyasada pionnerlerin çakması olduğunu biliyordum ama Sony'nin olduğunu bilmiyordum adam bana başka bir markanın 16cm hoparlorünü verdi gerçekten daha ağırdı , içinden garanti belgesi ve Türkçe kullanma kılavuzu çıkmaması Çin malı olduğunu gösteriyor bence o yüzden iade edeceğim.

Merhaba 2 gün önce Trendyol'dan Sony Xs-fb161e 260 Watt Oto Hoparlör Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL bu ürünü 450 TL'ye satın aldım. IX35 aracıma taktırmak için teypçiye gittim ve teypçi bu hoparlör çakma dedi, arabanın kendi hoparlörlerinin yerini tutmaz dedi o yüzden taktırmadım. Şimdi iade etmeyi düşünüyorum, içinden garanti belgesi çıkmadı ve kullanma kılavuzunda Türkçe yok bana da çakma gibi geldi, siz ne düşünüyorsunuz?
sony ve kenwood da çakma yok tr de ama kenwood erke-grup getiriyor sony ise sony türkiye

sony modellerini sony

euromusıc98 n11​

kenwood ise

Marketpazar n11​

alabilirsin pioneer ise arkasında seri numarası varsa orjinaldır onuda digicomdan alabilirsin

güvenilir siteler bunlar

Geri
Yukarı