Trendyol'dan Arctis 3 2019 alınır mı?

aynı marka model ise aynı üründür. Ucuz olma nedeni Trendyol olması. benimde beğendiğim bir ürün var hepsiburadada 379 TL, Trendyol'da ise 299 TL. Fiyat farklı Trendyol'dan kaynaklı.

Bence Arctis 3 o fiyatı haketmiyor. Saçma bir şekilde son zamanlarda fiyatı arttı.

peki hocam cloud 2 mi yoksa arctis 3 mü? epeydir cloud un fiyatının düşmesini bekliyorum :/

kalite açısından bakarsak cloud 2 çok daha üstün bir kulaklık. kıyaslamak bile yanlış olur. fiyatlarını göz önünde bulundurmak gerek.

teşekkürler ben sipariş ettim fakat sipariş ettikten sonra öğrendim engine 3 kullanılmıyormuş sıkıntı olurmu?

teşekkürler aldım ancak aldıktan sonra fark ettim engine 3 kullanılamıyormuş sıkıntı olurmu?
Valla bende aldım arctis 3 2019 edition. Kutu içinden kod çıkmıyor o yüzden programı kullanılmıyor. Steelseries tavsiye ettiği windows 10 da ki windows sonic uzamsal sesi kullanın. 7.1 surround için o da.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı