Trendyol'dan PS5 alınır mı?

Vatan, Teknosa'da 5999'a satılırken neden buralardan 8500'e alıyorsunuz? Stok takip edin oralardan alın derim. Dün d&r'da sepette indirim ile 5800 liradan satış yaptı.

Takip etmekte zorlanıyorum günde 6-7kere stokları kontrol ediyorum ama yok hiçbir yerde stoğu yakalıyamıyorum şu an bir Vatan ve Turkcell'de satılmadı onlardada satılınca alamazsam maalesef başka çarem kalmiyacak gibi duruyor. Stoklara yetişebilmem için ne yapmam gerekiyor önerisi olan varsa şimdiden teşekkür ederim.

6000 TL olarak açıklamıştı Sony stok bekle daha ucuza diskli versiyon alırsın.
1612985995108.png

Takip etmekte zorlanıyorum günde 6-7kere stokları kontrol ediyorum ama yok hiçbir yerde stoğu yakalıyamıyorum şu an bir Vatan ve Turkcell'de satılmadı onlardada satılınca alamazsam maalesef başka çarem kalmiyacak gibi duruyor. Stoklara yetişebilmem için ne yapmam gerekiyor önerisi olan varsa şimdiden teşekkür ederim.

Stoğa gelince haber ver gibisinden bir şey yok mu?

Az önce hayatımı kurtardın garantisi olmadığını bilmiyordum ve alacaktım garantisiz ürünü.
Yurt dışından Türkiye’ye getirilen Microsoft konsollarda garanti oluyor. Xbox bu desteği veriyor ama Sony bunu yapmıyor. Bu ürünler kaçak yollar ile ülkeye sokuluyor ve garantisiz şekilde satılıyor. Sarı sitede bazı kişiler garantisi olduğunu söylüyor ama ben bizzat Sony yetkilisinden olmadığını duydum. Hem biraz daha bekleseniz daha iyi olur. Konsollarda hâlâ belli sıkıntılar var. Mesela Dualsense kendiliğinden komut yolluyor.

Yurt dışından Türkiye'ye getirilen Microsoft konsollarda garanti oluyor. Xbox bu desteği veriyor ama Sony bunu yapmıyor. Bu ürünler kaçak yollar ile ülkeye sokuluyor ve garantisiz şekilde satılıyor. Sarı sitede bazı kişiler garantisi olduğunu söylüyor ama ben bizzat Sony yetkilisinden olmadığını duydum. Hem biraz daha bekleseniz daha iyi olur. Konsollarda hâlâ belli sıkıntılar var. Mesela dualsense kendiliğinden komut yolluyor.

Evet bu PS5'te PS4 parlak kasayla PS3 fat kasa gibi olacak görürsünüz.

Yeni konular

Geri
Yukarı