Trendyol'dan VESTEL 32FA9500 alınır mı?

lVoLBieXl

Hectopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır, bir sorun çıkmaz. Vestel servisi zaten gelip kuruyor.
Ama size önerim Vestel olmayacaktır. Ben de Vestel TV kullanıcısıyım ve her güncellemede başka buglarla deli etmesine artık tahammül bile edemez oldum.
Aynı bütçede bu da var, bakarsanız;
TV konusunda pek bilgili olduğumu söyleyemem. Bu yüzden Philips sadece alternatif gibi düşünün. Bu forumda da eminim ki benimle aynı düşüncede kullanıcılar vardırlar.

Aynı modeli internetten Vestel Kurumsal Mağaza'sından satın aldım.
Standart kargo prosedürlerini uygulayacaksınız. Kutuda hasar varsa kabul etmiyorum diyeceksiniz. Kutuda hasar yoksa kutuyu açarken video eşliğinde açacaksınız panel hatası, darbe vb. ihtimallerine karşı. Bu tür şeylere dikkat ettiğiniz sürece alınır.

Hayır, bir sorun çıkmaz. Vestel servisi zaten gelip kuruyor.
Ama size önerim Vestel olmayacaktır. Ben de Vestel TV kullanıcısıyım ve her güncellemede başka buglarla deli etmesine artık tahammül bile edemez oldum.
Aynı bütçede bu da var, bakarsanız;
TV konusunda pek bilgili olduğumu söyleyemem. Bu yüzden Philips sadece alternatif gibi düşünün. Bu forumda da eminim ki benimle aynı düşüncede kullanıcılar vardırlar.

Öncelikle teşekkür ederim cevabınız için. Normalde benim de tercihim buydu ama eve alacağımız için evdekilerde Vestel de ısrarcı ve Play Store olmadığı için bende bir tık vazgeçmiştim. Yine de evdekiler olmasa tercihim sizin attığınız olurdu.
Aynı modeli internetten Vestel kurumsal mağaza'sından satın aldım.
Standart kargo prosedürlerini uygulayacaksınız. Kutuda hasar varsa kabul etmiyorum diyeceksiniz. Kutuda hasar yoksa kutuyu açarken video eşliğinde açacaksınız panel hatası, darbe vb. ihtimallerine karşı. Bu tür şeylere dikkat ettiğiniz sürece alınır.

Vestel mağazasında 4000 TL ydi burada ise 3300 TL arada 700 TL gibi bir fark var yoksa önceliğim bayiden almaktı ama 700 TL fark olması çok fazla maalesef.

Piyasalara bakmadım ama 32 inch TV için yüksek meblağlar. Üstelik Android bile değil. Androidi de yeni öğrendim hatta evde ki TV ye bunun için Box aldım onunla uğraşıyorum şu an.

Piyasalara bakmadım ama 32 inch TV için yüksek meblağlar. Üstelik Android bile değil. Androidi de yeni öğrendim hatta evde ki TV ye bunun için Box aldım onunla uğraşıyorum şu an.
Android hocam bu TV.

Fiyatlar konusunda haklısınız maalesef çok yüksek ama bu piyasaya göre iyi sayılır yine. Full HD panelli 32" TV çok nadir.

Evet Androidmiş şimdi fark ettim. Yine de acele etmeyip iyi araştırılmalı.
Bu adamın videolarına tavsiyelerine bir bakın. Bu ınch için bir yorumu var mı bilemiyorum ama bende 1 haftadır Box için kurcalıyorum videolarını.

Evet androidmiş şimdi fark ettim. Yine de acele etmeyip iyi araştırılmalı.
Bu adamın videolarına tavsiyelerine bir bakın. Bu ınch için bir yorumu var mı? Bilemiyorum ama bende 1 haftadır box için kurcalıyorum videolarını.

Hocam araştırdım iyice bu fiyata bundan iyisini bulamadım. Sizin bildiğiniz varsa lütfen önerin.

Yeni konular

Geri
Yukarı