Trendyol'dan VP alan var mı?

Anlck

Hectopat
Daha fazla  
Trendyol'dan 2500VP aldım saat 18:30 civarı 1 saat olmasına rağmen kodu göndermediler oysaki yorumlarda falan birkaç dakika içinde gönderiyorlar yazıyordu daha önce Trendyol'dan VP alan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
VP' den kastınız sanırım Valorant Puanı. Daha önce birkaç kez Steam Cüzdan Kodu almıştım. Gece 12' de bile alsam 5 dakika içinde kod gelmişti. İsterseniz bi' mail atın.

Trendyol'dan 2500VP aldım saat 18:30 civarı 1 saat olmasına rağmen kodu göndermediler oysaki yorumlarda falan birkaç dakika içinde gönderiyorlar yazıyordu daha önce Trendyol'dan VP alan var mı?
Hocam o biraz şans işi. Ben 2 kere aldım. 1 tanesinde 5 dakikada geldi. Diğerinde 3 günde geldi. Zaten yorumları okursanız bazılarına anında bazılarına ise günlerce sonra geldiğini görebilirsiniz.

Arkadaşım aldı birkaç saate email geldi dedi. Bende Steam kodu almıştım 5-6 saate gelmişti o yoğunluğa bağlı.

Yeni konular

Geri
Yukarı