Trendyol'dan Xiaomi Redmi Airdots Tws almak

s3fa

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhabalar, Trendyol'dan alışveriş yapacağım ama kafama takılan bazı sorular var. Siteyle daha doğrusu, ürünle ilgili yardımcı olursanız sevinirim.
Mağaza ve ürün güvenli midir? Yorumlara ve puana ne kadar güvenmeliyiz?
Ürünü satın aldığım zaman bir problem çıkmamasını istiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum sağlıcakla kalın <3.

Ben açıkçası Trendyol'dsn elektronik ürün almazdım. Zamanında ilk çıktığında kardeşime aldık bu ürünü Hepsiburada'dan (ki en güvendiğim sitelerden biri), ürün çakmaydı ama o an anlamadık ve sağ kulaklıklta patlama olduğu için iade ettik. Bu ürünü Hepsiburada satıyordu ama o zamanlar piyasada bu ürünlerin çakma olduğu bilgisi yoktu. Sonradan çıkan videolardan anladım ki içinde kitapçık olmalıydı sanırım ya da seri numarası olmalıydı ürün üstünde. Fotoğrafları çektiştim Allah'tan daha sonra İnternet yedeklerinden baktım ve seri numarası falan yokmuş üzerinde. Bu sorunu koca firmada yaşadığım için Trendyol'dan bir satıcıya güvenmem. Daha bugün gelen bir sweatshirt bedeni uymadı diye iade edecektim ve başka ne var ne yok diye mağazaya bakacakken bir gördüm ki mağaza yok. Müşteri hizmetlerine sordum iade alabilirmişim ama böyle bir sorun olursa güveneceğim bir mağaza isterim. Hepsiburada güvenilir olduğundan sorunsuz iade edebildim ve paramı hemen aldım ama dediğim gibi ben güvenmezdim ve önermezdim açıkçası.

Geri
Yukarı