Xiaomi Redmi Airdots TWS alınır mı?

kaane

Kilopat
Arkadaşlar Trendyol'da 127TL, benim 50TL indirim kuponum var. Bunu kullanınca 77TL oluyor, ben bu kulaklığı 77TL'ye alınır mı sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir hafta önce 139 TL iken satın aldım. İphone ile kullanıyorum gayet memnunum, fiyatına oranla sunduğu performans fazlasıyla yeterli. Kutusu şık ve küçük. Şarj anlamında da beni gayet tatmin ediyor. Tavsiye ederim.

Gayet iyi bir kulaklık fiyatına göre. Yalnız dikkat edin piyasada çakmaları çok fazla görülmeye başlamış. Çakma olduğu çoğunlukla kutunun arkasında ki Redmi yazısının yanlış yazılmasından anlaşılabiliyor. Çakma olanlarda Rrdmi yazıyor kutunun arkasında.

Gayet iyi bir kulaklık fiyatına göre. Yalnız dikkat edin piyasada çakmaları çok fazla görülmeye başlamış. Çakma olduğu çoğunlukla kutunun arkasında ki Redmi yazısının yanlış yazılmasından anlaşılabiliyor. Çakma olanlarda Rrdmi yazıyor kutunun arkasında.
Bir hafta önce 139 TL iken satın aldım. İphone ile kullanıyorum gayet memnunum, fiyatına oranla sunduğu performans fazlasıyla yeterli. Kutusu şık ve küçük. Şarj anlamında da beni gayet tatmin ediyor. Tavsiye ederim.
Alınır deneme fırsatım oldu üst düzey kulaklıklara göre iyi bir ses kalitesi var en azından airpodsun yaptığı ağrıyı kulağımda yapmadı.
Mesajlarınız için çok teşekkürler, kulaklığı satın aldım. 83.90TL'ye geldi 2 taksit yaptım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı