Trigonometri Fasikül Önerisi

kozmoneustee

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
11.sınıfa geçeceğim ve direkt soru bankası almaktansa fasikül şeklinde ilerlemeyi düşünüyorum. Trigonometriye 9.sınıfın sonundan biraz aşina olsam da öğreten ve geliştiren bir fasikül arıyorum. Bazıları AcilYayınları demiş, bazıları Apotemi. Sizce hangi fasikülü almalıyım?

11.sınıfa geçeceğim ve direkt soru bankası almaktansa fasikül şeklinde ilerlemeyi düşünüyorum. Trigonometriye 9.sınıfın sonundan biraz aşina olsam da öğreten ve geliştiren bir fasikül arıyorum. Bazıları AcilYayınları demiş, bazıları Apotemi. Sizce hangi fasikülü almalıyım?
Apotemi alma hayatini ziyan edersin abartili sorulari var. Kesinlikle acil öneririm.

11.sınıf için çap vaf fasikülü al tüm konuları içersinde olan. 11.sınıftayken okulda çap vaf ile konu işliyorduk gayet kaliteli.

Çap yayınlarına bazıları çok kolay demiş, siz ne düşünüyorsunuz?
Kolay falan değil.

Kolay değil normal. İlk başta alıp çözülmesi gereken bir kitap.
Bu kitap mı hocam?
1693820536884.png

Yoksa üstteki arkadaşın dediği "VAF" gibi bir şey mi?

Geri
Yukarı