Trojan nasıl kökten silinir?

Do

Virüs yedim de bu yeni laptop olduğu için endişeleniyorum ilk kez trojan bulaştı o yüzden panikledim. Peki kesin çözüm müdür Malwarebytes o trojan ymacco AB2D'yi izin verilen tehditlerde görünce izin verme deyip 2 kere Kaspersky ve Windows Defender ile 1 kere tam tarama yaptım bulamadılar. Malwarebytes kesin çözüm mü yoksa format mı attırayım garantide.

Dostum bak ikisiyle de dediğim şekilde taratırsan tam tarama yaparsan Kasperky da Malwarabytesden tarattığında bir şey çıkmazsa emin ol bir şey yoktur

Son düzenleme:
Do

Dostum bak ikisiyle de dediğim şekilde taratırsan tam tarama yaparsan Kasperky da Malwarabytesden tarattığında bir şey çıkmazsa emin ol bir şey yoktur
Yardımlarınız için teşekkür ederim çoğu kişi format dediği için formata göndericem shaw özellikle senin yardımın için teşekkür ederim hakkınızı helal edin arkadaşlar.içimin rahatlaması açısından format attırıcam.
Ve bir de siz bayağı geç fark etmissiniz
Bilgisayara zarae vermiş midir? Nasıl zararlar almıştır bunları nasıl kurtarabilirim?

Son düzenleme:
Yardımlarınız için teşekkür ederim çoğu kişi format dediği için formata göndereceğim shaw özellikle senin yardımın için teşekkür ederim hakkınızı helal edin arkadaşlar. İçimin rahatlaması açısından format attırıcam.

Bilgisayara zarae vermiş midir? Nasıl zararlar almıştır bunları nasıl kurtarabilirim?

Dostum trojan bilmem kaç türü var araştırabilirsin ama PC kendisine donanımsal bir hata işlemci anakart vs. zaten veremez

Geri
Yukarı