Trojan nasıl silinir?

Xrom Quynh

Decapat
Daha fazla  
PC'ye trojan virüs bulaştı. Windows bunu görüyor ama işlem yapmıyor. Ciddi kategoride virüs dosyanın nerede oldugunu soyluyor dosya gezgininden aratıyorum fakat Windows'un gosterdigi hiçbir dosyayı bulmuyor. Nasıl sileceğim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aşağıdaki rehberleri uygulayın:

Rehber: Hitman.Pro ile Zararlı Yazılımları Temizleyin

Selamlar, Son zamanlarda Sosyal'de sıklıkla gördüğüm bir sorundan ötürü, böyle bir rehber hazırlama gereği duydum. Sistemine zararlı sızan, sızdığından şüphelenen veya sadece periyodik tarama yapmak isteyen arkadaşlar, büyük AV yazılımlarını kullanmaktansa sadece tarama görevi gören araçları...
www.technopat.net
www.technopat.net

Rehber: ESET Scanner ile Zararlı Yazılımları Temizleyin

Selamlar, Üçlemenin son rehberinde sizlere ESET Online Scanner ile zararlı yazılımları kaldırmayı adım adım göstereceğim. Önceki rehberlerimde Hitman.Pro ve F-Secure Scanner yazılımlarını kullandık. Özellikle pek çok güvenlik konusunda Hitman.Pro'yu önermekteyim. İlgili rehberler için tıklayın...
www.technopat.net
www.technopat.net

Ben de tam olarak bilmiyorum ama aynı konu başlığında çözümlenmiş bir konudan alıntı yaptım

Öncelikle geçmiş olsun. Sağlam bir antivirüs ile deneyin. Bende antivirüs ile geçmemişti direk yedek alıp format atmıştım tertemizdi. Ama önerim format son seçeneğiniz olsun.

Windows Defender dosyayı algılayıp nerede olduğunu gösteriyorsa büyük ihtimalle silmiştir. Kaspersky indirip tam tarama yapabilirsiniz ve o dosya klasörüne sağ tıklayıp Kaspersky ile taratabilirsiniz.

Aşağıdaki rehberleri uygulayın:

Rehber: Hitman.Pro ile Zararlı Yazılımları Temizleyin

Selamlar, Son zamanlarda Sosyal'de sıklıkla gördüğüm bir sorundan ötürü, böyle bir rehber hazırlama gereği duydum. Sistemine zararlı sızan, sızdığından şüphelenen veya sadece periyodik tarama yapmak isteyen arkadaşlar, büyük AV yazılımlarını kullanmaktansa sadece tarama görevi gören araçları...
www.technopat.net
www.technopat.net

Rehber: ESET Scanner ile Zararlı Yazılımları Temizleyin

Selamlar, Üçlemenin son rehberinde sizlere ESET Online Scanner ile zararlı yazılımları kaldırmayı adım adım göstereceğim. Önceki rehberlerimde Hitman.Pro ve F-Secure Scanner yazılımlarını kullandık. Özellikle pek çok güvenlik konusunda Hitman.Pro'yu önermekteyim. İlgili rehberler için tıklayın...
www.technopat.net
www.technopat.net

Ben de tam olarak bilmiyorum ama aynı konu başlığında çözümlenmiş bir konudan alıntı yaptım
çok teşekkür ederim starter.exe'ye kadar virüs bulaşmış

Yeni konular

Geri
Yukarı