Trojan silinmiyor

Yiğit310

Decapat
Daha fazla  
Dün Kaspersky ile tespit ettiğim trojani silemiyor. Bilgisayar işlemi tamamladiktan sonra açılıp kapanıyor ve hala virus gözüküyor. Ne yapabilirim?

Hangisini isterseniz. 8.1, 10 ya da 11. 11 arkadaşın dediği gibi zorlar belki ama bence uygun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkürler. Şimdi PC'ye format atıp bunu kuruyorum, değil mi?
8.1'i de flasha atiyorum, doğru muyum?
Hocam bana sorarsanız sisteminiz kaldıramayabilir. Bunun farkında olarak geçiş yapın.

Windows 8.1 ile 10 bir nebze, 11 zaten resmi olarak 8. nesil ve üstü Intel çipsetleri ile 2. nesil ve üstü AMD çipsetleri haricinde desteklemiyor.

Bana sorarsanız 7'de kalmak sizin açınızdan daha mantıklı.

HDD ile hele de laptop HDD'si ile 8,10,11 kullanmak eziyet.

Derseniz ki 7 kurayım o olabilir. Öte yandan Malwarebytes, Hitman PRO ikilisini denemenizi öneririm. Çok derin taramalar sağlayan tarama uygulamaları.

Hocam bana sorarsanız sisteminiz kaldıramayabilir. Bunun farkında olarak geçiş yapın.

Windows 8.1 ile 10 bir nebze, 11 zaten resmi olarak 8. nesil ve üstü Intel çipsetleri ile 2. nesil ve üstü AMD çipsetleri haricinde desteklemiyor.

Bana sorarsanız 7'de kalmak sizin açınızdan daha mantıklı.

HDD ile hele de laptop HDD'si ile 8,10,11 kullanmak eziyet.

Derseniz ki 7 kurayım o olabilir. Öte yandan Malwarebytes, Hitman PRO ikilisini denemenizi öneririm. Çok derin taramalar sağlayan tarama uygulamaları.
8.1 HDD'de çok sorun çıkartmaz. Öbürlerinde haklısınız ama.

Biraz bilgisayar cahiliyim kusuruma bakmayın. Nasıl geçeceğim Microsoft'un orjinal sitesinden bulunuyor mu?
Sana windows 11'i önermem. Kaldırmayabilir. Kaldırsa bile kasma, takılma vs. çok fazla olur. Sana windows 10 20H2 linkini vereyim (elimde orijinal olarak bulunuyor). Kendin de ona göre yüklersin.

Orijinal.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı