Trojan/Win32:Dynamer!ac sorunu

Daha fazla  
Windows Defender bilgisayarımda Trojan/Win32: Dynamer!ac diye bir virüs buluyor bulduğu zaman kaldırıyorum ama 2-3 dakika sonra tekrar buluyor. Ne yaptıysam şu virüsü silemedim. Denemediğim program kalmadı. HitmanPro, SuperAntiSpyware, Kaspersky, Avira, Nod32, Spybot, Ad-Aware.
lütfen yardım edin internette araştırdım format atsam bile HDD'nin içinde kalacakmış nasıl kurtulacağım bu illetten? Şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar Malwarebytes ve anti-rootkit ile tarattım bir şey bulmadı Kaspersky yüklü bilgisayarımda oda bir şey bulmadı ama Windows Defender buluyor acaba bu bir trojan değil de Windows bunu trojan olarak mı algılıyor. Bu arada Emre işletim sistemim Windows 10 olduğu için combofix ile tarıyamıyorum bilgisayarımı.

Arkadaşlar Malwarebytes ve anti-rootkit ile tarattım bir şey bulmadı Kaspersky yüklü bilgisayarımda oda bir şey bulmadı ama Windows Defender buluyor acaba bu bir trojan değil de Windows bunu trojan olarak mı algılıyor. Bu arada Emre işletim sistemim Windows 10 olduğu için combofix ile tarıyamıyorum bilgisayarımı.
Format son çözüm.

Arkadaşlar bilgisayarımda çok yüksek GB'lı oyunlar var ve format atmak istemiyorum trojan onlarada bulaşmışmıdır bir Harici Disk ile alsam bilgisayardan?
Kaspersky birşey bulmuyorsa zararlı değildir, Defender yetersizdir. Söylediklerine her zaman güvenmeyin.
Hocam Kaspersky hiçbir şey bulmuyor zarasız mı yani şimdi ?

Dediğim gibi, evet. Bulduğu dosyayı ayrıntılardan bakın ve Virüstotale upload edin bakalım istersen.
Bilgisayarla aram pek iyi olmadığı için bulunan dosyanın konuma nasıl giriceğimi bilmiyorum SS alarak buraya atsam siz yardımcı olurmusunuz ?
Dediğim gibi, evet. Bulduğu dosyayı ayrıntılardan bakın ve Virüstotale upload edin bakalım istersen.
Murat abi ben bi oyuna crack dosyası indirmiştim ve crack yaparken trojan buluyodu ancak şuan cracki atıyorum hiçbir şekilde Windows Defender uyarmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı