Trojan:Win32/Powessere.N nasıl kaldırılır?

Kaldırmanız için yükletmiyoruz Av'leri kullanın diyoruz.
WinZip varsa kaldırın. Hatada gösterilen js dosyasını da silin. İmza kısmını da arkadaş açıklamış.

Hatada gösterilen js dosyasını sildim, burada ZIP dosyası paylaşılamıyor galiba yada ben yapamıyorum nasıl paylaşabilirim?
Kaldırmanız için yükletmiyoruz Av'leri kullanın diyoruz.
WinZip varsa kaldırın. Hatada gösterilen js dosyasını da silin. İmza kısmını da arkadaş açıklamış.

Sonucu mega ya yükledim.

Son düzenleme:
C:\Users\MUSTAFA\AppData\Roaming\a3765244\WinZipFM.exe
Buradaki dosyayı VT upload edip sonucu paylaşın bakalım.

Orada yoksa zararlı silinmiş olabilir.
Varsa "C:\Users\MUSTAFA\AppData\Roaming\a3765244" klasörünü silersin VT paylaştıktan sonra.

Gereksiz Asus yazılımlarını da kaldırın.

Buradaki dosyayı vt upload edip sonucu paylaşın bakalım.

Varsa "C:\Users\MUSTAFA\AppData\Roaming\a3765244" klasörünü silersin vt paylaştıktan sonra.

Gereksiz ASUS yazılımlarını da kaldırın.

VT upload etmek ne demek?

Buradaki dosyayı VT upload edip sonucu paylaşın bakalım.

Varsa "C:\Users\MUSTAFA\AppData\Roaming\a3765244" klasörünü silersin VT paylaştıktan sonra.

Gereksiz Asus yazılımlarını da kaldırın.
temiz çıktı
2021.05.05-17.23.png

Windows Defender virüs bulamaz, bulursa da temizleyemez. Kaspersky, Malwarebytes veya BitDefender ile deneyin.

Olay bana nereden geldi? Ben hiç öyle şeylere bulaşmadım kimsenin de Discord sunucusunda artı kasmıyorum. En son ne zaman aktif olduğum bile yazıyor? @Muhabbet Kuşu hocam gibi bana da patlamaz umarım.

Ayrıca "buna" demenizde ayrı bir saygısızlık.

Olay bana nereden geldi? Ben hiç öyle şeylere bulaşmadım kimsenin de Discord sunucusunda artı kasmıyorum. En son ne zaman aktif olduğum bile yazıyor? @Muhabbet Kuşu hocam gibi bana da patlamaz umarım.

Ayrıca "buna" demenizde ayrı bir saygısızlık.
Eğer size haksız yere bir şey olursa, ben arkanızdayım.

Geri
Yukarı