Çözüldü trojan:Win32/Skeeyah.A!rfn nasıl temizlenir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

lolcuefe

Hectopat
Daha fazla  
KMSpico kurmaya calısıyordum o sırada boyle bir trojan bulaştı Defender üzerinden baktığımda karantinaya alındı olarak gözüküyor ama tamamen kurtulmak istiyorum. Bitdefender kurdum 430000'den fazla dosya taradı ama halen bir şey çıkmıyor. Ne yapabilirim bu virüsten kurtulmak için?

KMSpico kurmaya calısıyordum o sırada boyle bir trojan bulaştı Defender üzerinden baktığımda karantinaya alındı olarak gözüküyor ama tamamen kurtulmak istiyorum. BitDefender kurdum 430000'den fazla dosya taradı ama halen bir şey çıkmıyor. Ne yapabilirim bu virüsten kurtulmak için?

KMSpico virüslüdür hocam Malwarebytes yükleyip taratın internetide kapatın ve reset atın trojan internetinize bulaşmıştır.

KMSpico ile neden etkinleştirmeye kalktınız? Yapmayın, lisans satın almak varken. Defender'ın uyarıları doğru, tespit ettiği dosyaları karantinaya alın. Ek olarak KMSpico'nun adeta düşmanı olan MBAM'ı kurun ve taratın.

KMSpico virüslüdür hocam Malwarebytes yükleyip taratın internetide kapatın ve reset atın trojan internetinize bulaşmıştır.

Malwarebytes kurup taradım ama hiçbir şey çıkmadı.

1661342926417.png

Yeni konular

Geri
Yukarı