Trojan/Win32 virüs mü?

CelalShengor

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI GeForce GTX 1050 Gaming 2GB
Intel Core i5-4670 3.40Ghz
12 Gb DDR 3 1600 Mhz Ram
ASUS H81M-K Anakart
Bilgisayarıma test okul akıllı tahta uygulaması indirdim sonra virüs bildirimi gelmeye başladı Malwarebytes'te taradım herhangi bir şey çıkmadı Windows Defender'de taradım yine bir şey çıkmadı ama bildirim olarak virüs bulundu dedi 2 kere.

resim_2021-10-28_193032.png
ds.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaşadığınız aynı sorunu bende yaşadım. Malwarebytes ile taratınca bir şey çıkmıyordu ama Defender sürekli uyarı veriyordu bende en sonunda format attım. Bu virüste zaman önemlidir bir şey yapamıyorsanız direk format atın.

2 saattir başka uyarı vermedi Defender sıkıntı yoktur değil mi format atmaya çekiniyorum açıkçası internetim çok yavaş oyunlarım gitsin istemiyorum.
Kaspersky ile tarama yap!

Yaptım ama bir şey çıkmadı.

2 saattir başka uyarı vermedi Defender sıkıntı yoktur değil mi format atmaya çekiniyorum açıkçası internetim çok yavaş oyunlarım gitsin istemiyorum.

Emin olamam ama uyarı vermediyse şimdilik sıkıntı yoktur PC'yi gözleyin yine uyarı verirse format atarsınız onun dışında şimdilik kullanın sonuçta Kaspersky'de bir şey bulamamış bekleyip görmekten başka çare yok.

Emin olamam ama uyarı vermediyse şimdilik sıkıntı yoktur PC'yi gözleyin yine uyarı verirse format atarsınız onun dışında şimdilik kullanın sonuçta Kaspersky'de bir şey bulamamış bekleyip görmekten başka çare yok.

Tamam teşekkürler.

Bir de Defender'a girip izin verilen tehditlere de bakın belki orada kendine izin vermiş olabilir.

Defender'e giremiyorum böyle bir şey var.
Dosyayı silmiş olabilirler ama virüs gizlenmişte olabilir.

Dosyayı silmiş olabilirler derken ne demek istedin anlamadım.

Peki format atsam virüs gider değil mi?

Dosya Ekleri

• resim_2021-10-28_212028.png
    resim_2021-10-28_212028.png
    26,8 KB · Görüntüleme: 41

Yeni konular

Geri
Yukarı