Trojana izin vermek

Sorunu anladım. Peki illa ki de program mı lazım? Ya da farklı yazılımlar kullansanız daha mantıklı olmaz mı? Bu programı kullanmadım ama aynı mantıkta çokça muadili var. Crackli kullanmanız sıkıntı yaratabilir. Kesin diyemem ama bilgilerinizin güvende kalacağının bir garantisi yok. Bilgisayarınıza yeni format atmışken böyle bir şeye bulaşmanızı önermem. Şansa kalmış bir şey ama dediğim gib çok benzer programlar var. Onları da deneyebilirsiniz. Bu uygulamayı bizzat kullanmadığım için kesin bir şey söylemem gereksiz olur.

Konunun bu kadar ciddi oldugunu bilmiyordum. Bundan once de metin2 hile,onlarca metin2 pvp,Coral Draw X8 gibi dosyalar uyari verdigi halde izin verdim ve cok uzun sure bu sekilde kullandim herhangi birseyin calinmadigi icin sansliymisim sanirim zira butun para islemlerimi bilgisayardan yapiyordum.

Çalınmadığını ya da bilgilerinizin güvende olduğunun pek bir kanıtı yok aslında. Başınıza bir olay gelmeden anlamanız güç olacaktır. Şans işi denilebilir.

Valla cok ugrastim cok sey indirdim denedim bir cogu kotuydu. Ucretsiz olana kadar YTD kullanamayacagiz. Farkli bir program devam daha oncesinden yaptigim gibi.

Ummy Video downloader'ı tavsiye ederim. Ücretsiz ve MP3'e de dönüştürüyor.
O da ücretli oldu kullanıyordum.
Indirdim. Indirirken uyari verdi. Calistirirken vermedi. Televr Light adi altinda bir uygulama indi. Sorunsuz indirme yapabilirken MP3 donusturmesi icin PRO'ya yani ucretli surumu almami istedi.
O programla Ummy hiç alakalı değil. Paralı oldu. Satın almadım korsan kullanıyorum. Her programı satın alacak kadar param yok. Ummy görüntüsü böyle:
//

Bilgisayari indirdigim bir muzik programi var. Bu uygulama crackli. Simdi calistirayim dedim hemen uyari verdi. Izin ver dersem bilgisayara bir şey olur mu? Calistirmama izin vermedi zaten.

Sakin izin verme çünkü PC bozur ben bile her zaman virüs taramasını yapıyorum virüslere izin vermiyorum ilk önçe dosyayı tarıyorum virüs var mı diye ona göre yapıyorum anti virüsumu her zaman güncelliyorum yani: Bu virüslere izin vermeyi önermiyorum.

Hocam size MediaHuman programını öneririm. YouTube'dan yüksek kalitede müzik indirebilirsiniz. Ayrıca tamamen ücretsiz program.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…