[Trol] Biri benim yerime kızlarla konuşuyor

• Konuyu başlatan Olny
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 21
  • Görüntüleme 2B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Olny

Decapat
Daha fazla  
Şimdi benim Instagram hesabım var. Ve pek kızlarla sohbet eden içli dışlı biri değilim ama kız takipçilerim ve etrafımda olanlar çok var. Benim bir arkadaşım var. Çok şakacı ve konuşkandır, kızlarla hemen konuşur. Ona hesabımı verdim, benim yerime Instagram'ımdaki bütün kızlarla konuşuyor hepsi de cevap veriyor. Hatta bazen böyle aşk filmlerindeki romantik sahne fotoğraflarını paylaşayım diyorum ama yok olmaz. Çünkü yerimde olan kişi öyle şeyler paylaşmıyor😂. Bu iş nasıl iş sizce? Kafam karışık😃

Kızların da insan olduklarını unutuyorsunuz çoğu zaman. Utangaç olmayın. Arkadaşınıza da pek güvenmeyin.
Ben kızları güldürebilecek kadar eğlenceli değilim. Yani ciddi olmayı her zaman seviyorum. Ama ciddi olanda pek sevilmiyor kızlar ortamında. Arkadaşım hakkında şüpheniz olmasın iyi biridir

Şimdi benim Instagram hesabım var. Ve pek kızlarla sohbet eden içli dışlı biri değilim ama kız takipçilerim ve etrafımda olanlar çok var. Benim bir arkadaşım var. Çok şakacı ve konuşkandır, kızlarla hemen konuşur. Ona hesabımı verdim, benim yerime Instagram'ımdaki bütün kızlarla konuşuyor hepsi de cevap veriyor. Hatta bazen böyle aşk filmlerindeki romantik sahne fotoğraflarını paylaşayım diyorum ama yok olmaz. Çünkü yerimde olan kişi öyle şeyler paylaşmıyor😂. Bu iş nasıl iş sizce? Kafam karışık😃
Hani böyle başka bir karaktere girip kızlarla konuşmak varya aynı onun gibi olmuş. Çok takma kafana ve üstteki arkadaşın dediği gibi kızlarda birer insan.

Ben kızları güldürebilecek kadar eğlenceli değilim. Yani ciddi olmayı her zaman seviyorum. Ama ciddi olanda pek sevilmiyor kızlar ortamında. Arkadaşım hakkında şüpheniz olmasın iyi biridir
Öyle acayip eğlenceli adam rolüne bürünmene gerek yok. Göründüğün gibi ol yeterli. Doğru kişiyi elbette bulursun. Arkadaşın hakkında dikkatli olman konusundaki tavsiyemi yineliyorum.

Konu sahibi arkadaşın fiziksel görünümü o kadar muazzam ki, arkadaşı onu kıskanıyor ve hesabından kızlarla konuşuyor, anladığım kadarıyla olay bundan ibaret.
Hayır alakası yok ben veriyorum hesabımı

Ciddiyet, komik olmamak değil bence. Doğru zamanda doğru şeyi söyleyerek, ya da çok üst seviye bir espri yaparak insanları güldürmek mümkün.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı