[Trol] Biri benim yerime kızlarla konuşuyor

• Konuyu başlatan Olny
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 21
  • Görüntüleme 2B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şimdi benim Instagram hesabım var. Ve pek kızlarla sohbet eden içli dışlı biri değilim ama kız takipçilerim ve etrafımda olanlar çok var. Benim bir arkadaşım var. Çok şakacı ve konuşkandır, kızlarla hemen konuşur. Ona hesabımı verdim, benim yerime Instagram'ımdaki bütün kızlarla konuşuyor hepsi de cevap veriyor. Hatta bazen böyle aşk filmlerindeki romantik sahne fotoğraflarını paylaşayım diyorum ama yok olmaz. Çünkü yerimde olan kişi öyle şeyler paylaşmıyor😂. Bu iş nasıl iş sizce? Kafam karışık😃
Böyle devam ederseniz asla kızlar konusunda gelişemeyeceksiniz. Ve bir kızdan hoşlanmaya başlayınca eliniz ayağınız birbirine dolaşacak. Aşık olduğunuz kadınla arkadaşınız mı konuşacak? Evlenmeye karar verdiğinizde arkadaşınız mı konuşacak o kişi ile?

Taşıma suyla değirmen dönmez. Bunun küfürlü versiyonu da vardı. Ama onu yazarsam ban yerim.

Arkadaşın kızları bilezik gibi takar koluna, sana da hadi eyvallah der geçer.

Böyle devam ederseniz asla kızlar konusunda gelişemeyeceksiniz. Ve bir kızdan hoşlanmaya başlayınca eliniz ayağınız birbirine dolaşacak. Aşık olduğunuz kadınla arkadaşınız mı konuşacak? Evlenmeye karar verdiğinizde arkadaşınız mı konuşacak o kişi ile?
Olmadı yatağa da arkadaşı girsin tabiri caizse.

Öyle değil merak etmeyin.
Öyle demeyin işte. Zamanında en yakın arkadaşım da benim hakkımda böyle diyordu. İlişkim sebebiyle kendisini şutlamıştım. O durumlarda kafanız doğru karar veremiyor hormonların etkisiyle. Arkadaşınız da sonuçta bir erkek. Pek güvenmeyin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı