[Trol] Gece bana bakan kız

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşten çıkmışım gidiyorum eve. Dar siyah pantolon ve kot ceketliyim. Pantolona kemer takmam. Sağ elimle pantolonumun kemer kıskançını tutmuşum diğer 2 parmağımda cebimde böyle ''kuğul kuğul'' gidiyorum. Sessiz, efendi bir şekilde yürüyorum. Yanımdan biri geliyordu, baktım önce bana sonra tuttuğum yere ve yine bana baktı. Sonra ben de güzel keskin bir bakış yaptım. Etkileşim oldu ama ne bilmiyorum.
Cidden aydınlandım. Teşekkürler bu güzel mesaj için.

Gece bana bakan kız deyince aklıma sadece 4. sınıfta gece uyandığımda beni izleyen samara kız halisünasyonu geldi. Oda bana aşık sanırım.

Açıkçası ben hoşlandığım erkeğe bakamam daha çok, ilgimi çekmeyen erkeklerle daha rahat göz kontağı kurup bunu stabil tutabiliyorum. Tabi belki o kız için durum tersidir ama bence sadece bakış bir ilgi kanıtı olamaz.

İşten çıkmışım gidiyorum eve. Dar siyah pantolon ve kot ceketliyim. Pantolona kemer takmam. Sağ elimle pantolonumun kemer kıskançını tutmuşum diğer 2 parmağımda cebimde böyle ''kuğul kuğul'' gidiyorum. Sessiz, efendi bir şekilde yürüyorum. Yanımdan biri geliyordu, baktım önce bana sonra tuttuğum yere ve yine bana baktı. Sonra ben de güzel keskin bir bakış yaptım. Etkileşim oldu ama ne bilmiyorum.
Kurguya puanım €/$

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı