[Troll] İç çamaşırı giymeme tecrübelerim ve tavsiyelerim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Mevlana celaleddin-i rûmî “sen ne söylersen söyle, söylediğin, karşındakinin anladığı kadardır.” der.

Sevgili Technopat kullanıcısı bende zaten sütyenin takılması gerektiğini biliyorum ve yazımda da sütyenden değil külottan bahsettiğimi vurgulamışım. Aynı zamanda diğer mesajlarımda da sütyenin takılması gerektiğini belirtmişim. Neyi savunuyorsun anlamadım açıkçası.
Kendi çapında laf sokuyorsun ama bir şeyi savunduğum yok zaten. Sütyen de iç çamaşırı sınıfına giriyor diyorum sadece. 10 sayfa yorumu okumak zorunda değilim ayrıca. Hemen uçak kaldırıyorsunuz. Artık rahatsız etmezseniz sevinirim.
Kullanıcı adıma gelerek göz ardı edebilirsin hatta. İyi forumlar.

Sevgili Technopat kullanıcısı bende zaten sütyenin takılması gerektiğini biliyorum ve yazımda da sütyenden değil külottan bahsettiğimi vurgulamışım. Aynı zamanda diğer mesajlarımda da sütyenin takılması gerektiğini belirtmişim. Neyi savunuyorsun anlamadım açıkçası.
Bana kalırsa sütyen takılmamalı asıl. Duyduğuma göre oldukça sıkıntılı bir şeymiş. Göğüsleriniz büyük değilse takmamanız sizin için daha iyi olur diyorlardır.

Kendi çapında laf sokuyorsun ama bir şeyi savunduğum yok zaten. Sütyen de iç çamaşırı sınıfına giriyor diyorum sadece. 10 sayfa yorumu okumak zorunda değilim ayrıca. Hemen uçak kaldırıyorsunuz. Artık rahatsız etmezseniz sevinirim.
Kullanıcı adıma gelerek göz ardı edebilirsin hatta. İyi forumlar.

Sütyenin iç çamaşırı sınıfına girdiğini ben de biliyorum. Ancak siz benim neden bahsettiğimi dahi doğrun düzgün okumayıp anlamadan yorum yapıyorsunuz. Ben buna tepki gösterdim iyi forumlar 😉
Bana kalırsa sütyen takılmamalı asıl. Duyduğuma göre oldukça sıkıntılı bir şey miş. Göğüsleriniz büyük değilse takmamanız sizin için daha iyi olur diyorlardır.

Belli bir yaşa kadar takmazsan sarkıntı olur diyor annem.

Geçen gün 'forum da kız var mı?' diye konu açılmıştı. Herhalde ona cevap olarak açıldı.

Beni bu tarz şeylere daha yeni etiketlemeye başladılar, ama olsun.😂 Şu ana kadar Instagram hesabımı kimse bulamadı.

Biz erkeğiz bize zor.
Hocam yani ufaklık çok az belli olabilir ama onun haricinde rahat yani. Ben de geçenlerde alt taraf da iç çamaşır yoktu o gün dolap da kalmamış her neyse markete gidecektim bir şey olmaz deyip iç çamaşırsız pantolon giydim ve gittim çok az belli oluyor ufaklık yani. Onun haricinde bir sıkıntı oluşturmadı 10 dakikalık giymemem de.

Ama evde dururken çok rahat oluyor denemenizi tavsiye ederim. ;)

Belli bir yaşa kadar takmazsan sarkıntı olur diyor annem.
Anneniz daha iyi bilir tabii, yanlış anlamadıysam 17-18 yaşındasınız. Gelişiminizi tamamlamışsınızdır muhtemelen. Bir sorun teşkil edeceğini düşünmüyorum. Fakat anneniz daha iyi bilecektir dediğim gibi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı