[Troll] İç çamaşırı giymeme tecrübelerim ve tavsiyelerim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sonra sarksın mı? 😂
İnternette yapan, hatta üstüne üzerinde kıyafet varken video çeken bir sürü kişi var. Oturup videoları izlemedim ama şikayet etselerdi o kadar video üretilmezdi bence.
Sarkmasına gelecek olursak, Burj Khalifa gibi olanını sevenlerin çok olduğunu sanmıyorum.

Siz kızların zaten daha sık iç çamaşırı değiştirmesi gerekiyor. Bu konuda daha hassas yaratılmışsınız. İç çamaşırı giymeden yalnızca pantolon giydiğinde emiciliği az olduğu için tuvalet ihtiyacından sonra idrar yolu iltihabı gibi rahatsızlıkların daha çok rastlanabileceğini düşünüyorum. İç çamaşırı giymemektense gün aşırı değiştirerek iç çamaşırı kullanmak daha sağlıklı olacaktır diye düşünüyorum.

Birkaç kelam da konudaki olgunluktan yoksun arkadaşlar için edeyim. Düşüncelerinize sahip çıkarak bastırmayı deneyin. Kişiliğinizi her yerde bu şekilde belli ederseniz, hele bir de bu konulardaki dar görüşlülüğünüzü, toplumda yer bulmanız zorlaşacaktır, haberiniz olsun.

Birkaç kelam da konudaki olgunluktan yoksun arkadaşlar için edeyim. Düşüncelerinize sahip çıkarak bastırmayı deneyin. Kişiliğinizi her yerde bu şekilde belli ederseniz, hele bir de bu konulardaki dar görüşlülüğünüzü, toplumda yer bulmanız zorlaşacaktır, haberiniz olsun.

Kötü bir şey demedik arkadaşlarla şakalaşıyoruz. Tıp uzmanlık alanımız veya ilgimiz mi var? Yok. E konu hoşumuza gitti ne yapalım? Biz de eğleniyoruz karışma.

Kötü bir şey demedik arkadaşlarla şakalaşıyoruz. Tıp uzmanlık alanımız veya ilgimiz mi var? Yok. E konu hoşumuza gitti ne yapalım? Biz de eğleniyoruz karışma.
Sen şakalaşmaya devam et. Umarım gerçek adını kullanıyorsundur da ileride iş başvurunda kariyer analistleri bu tüm mesajlarını görür. Toplumu rahatsız eden ithamlarda bulunursan sana karışacak birileri elbet çıkacaktır.

Ek olarak üslubuna dikkat et ;)

(t*nga ve benzeri)

Hepsini anladım da azınlıklardan bahsederken sansür uygulayan (örn: kürt = k*rt) milliyetçiler gibi "tanga" kelimesini sansürlemenin sebebini çözemedim. Bir sonraki adım "malum iç çamaşırı" demek olacak sanırım.

İç çamaşırı (alt takımdan bahsediyorum) hijyen için önemli. İster tanga, ister boxer, ister g-string giyin fark etmiyor, kadınlardaki akıntıları ve regl dönemini düşündüğümüzde kendinizin sağlığı için daha faydalı olur giymeniz.

Külottan değil de sütyenden şikayet eden kadına daha çok rastladım. Duyduklarıma göre çok rahatsız bir çamaşırmış, özellikle memeleri büyük kadınlar için taşımak zor olsa gerek. Sarkma derdi olmayanlar genelde giymiyor.

Bir erkek olarak boxer'sız pantolon giyeceğimi sanmıyorum. Hem hijyen hem rahatlık açısından, hem de zamansız ereksiyonlardan kurtarır. Tişört altı atlet de asla giymem.

Bir tıp öğrencisi olarak kesinlikle önermem. Kadınların vajinal floraları oldukça hassas. Bir kere bozarsanız da eski haline kolay kolay gelmiyor, sık sık bakteriyel ve mantar enfeksiyonlarıyla uğraşmak zorunda kalırsınız. Düzenli akıntılar da oluyor kadın genital sisteminde (reglden bahsetmiyorum, sağlıklı vajina florası düzenli olarak akıntı üreterek kendini temizler), bu da hijyeni zorlaştıran faktörlerden birisi. Yine üretra kısalığı sebebiyle sistit, kadınlarda çok daha sık görülen bir durum.

Şu ana kadar sorun yaşamamış olabilirsiniz, ama bu biraz şeye benziyor: "15 yıldır sigara içiyorum kanser olmadım"

Riskinizi arttırıyorsunuz, günün birinde başınıza gelebilir veya gelmez orası şans işi.

Hepsini anladım da azınlıklardan bahsederken sansür uygulayan (örneğin: Kürt = k*rt) milliyetçiler gibi "tanga" kelimesini sansürlemenin sebebini çözemedim. Bir sonraki adım "malum iç çamaşırı" demek olacak sanırım.

Canım öyle yazmak istedi.
Bir tıp öğrencisi olarak kesinlikle önermem. Kadınların vajinal floraları oldukça hassas. Bir kere bozarsanız da eski haline kolay kolay gelmiyor, sık sık bakteriyel ve mantar enfeksiyonlarıyla uğraşmak zorunda kalırsınız. Düzenli akıntılar da oluyor kadın genital sisteminde (reglden bahsetmiyorum, sağlıklı vajina florası düzenli olarak akıntı üreterek kendini temizler), bu da hijyeni zorlaştıran faktörlerden birisi. Yine üretra kısalığı sebebiyle sistit, kadınlarda çok daha sık görülen bir durum.

Şu ana kadar sorun yaşamamış olabilirsiniz, ama bu biraz şeye benziyor: "15 yıldır sigara içiyorum kanser olmadım"

Riskinizi arttırıyorsunuz, günün birinde başınıza gelebilir veya gelmez orası şans işi.

Mesajınızı dikkate alıp. Bu konuyla ile ilgili araştırmamı daha da genişleteceğim teşekkürler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı