Troll profil fotoğrafı kullanan insanları dikkate alıyor musunuz?

Peki benim kullandığım tarzdaki fotoğraflar için ne düşünüyorsunuz? Salakça mı geliyor? @saphary
Hayır, gayet iyi. İyi ki ciddiye almıyorum dedim. Sanki arkasından küfür ediyorum demişim gibi linç yiyorum bazı arkadaşlardan. Ciddiye almıyorum dediğimde anladıkları şey değil. Konuyu kilitlemeleri için rapor attım kilitlemiyorlar.

Mesala @326001 vardı, avatarı da belirtiği şahısı içeriyordu. 40 bin TL'ye sistem toplama konusunu pek ciddiye alamamıştım. Normalde de bu aralar yüksek meblağlara sistem toplama konuları ciddiye alınmıyor.

Haydaa. Benim pp simdi troll sayiliyor mu ki? Ya da ben simdi Baris Ozcan pp'si koysam beni ciddiye almayacak misiniz?
images (50).jpeg

Mesala @326001 vardı, avatarı da belirtiği şahısı içeriyordu. 40 bin TL'ye sistem toplama konusunu pek ciddiye alamamıştım. Normalde de bu aralar yüksek meblağlara sistem toplama konuları ciddiye alınmıyor.
Hocam, fabrikaya gelince, bahsettiğim her şeyin gerçek olduğunu anlarsınız. Ama haklılık payınız var. Aykut Elmas iken çok ciddi gözükmüyordu. Hatta araba tavsiyesi konumu hayali zannedenler olmuştu. Mecburen arabayı çekip atmıştım. :D

Geri
Yukarı