Tronsmart Sono Alınır Mı?

bilalarslanturk

Hectopat
Yer
Sultanbeyli/İSTANBUL
Daha fazla  
Tronsmart Sono kulaklığı alınır mı? Genellikle CS:GO oynuyorum ya da 200-250 lirası daha iyi kulaklık önerileriniz var mı? Yardımcı olur musunuz?

Alınmaz.
Bütçenizi artırabilirseniz: Kingston HyperX Cloud Stinger Core HX-HSCSC2-BK/WW Kablolu Oyuncu Kulaklığı Kulak Üstü Kulaklık Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Artıramazsanız:

Alınmaz.
Bütçenizi artırabilirseniz: Kingston HyperX Cloud Stinger Core HX-HSCSC2-BK/WW Kablolu Oyuncu Kulaklığı Kulak Üstü Kulaklık Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Artıramazsanız:

Önerileriniz için teşekkür ediyorum, inceleyeceğim.HyperX cloud stinger core için pek olumlu yorumlar görmedim.O yüzden şüpheliyim biraz sizin kullandığınız ya da kullanan bir arkadaşınızın olduğu kulaklık mı? Varsa bilginiz öğrenebilir miyim?

Önerileriniz için teşekkür ediyorum, inceleyeceğim.HyperX cloud stinger core için pek olumlu yorumlar görmedim.O yüzden şüpheliyim biraz sizin kullandığınız ya da kullanan bir arkadaşınızın olduğu kulaklık mı? Varsa bilginiz öğrenebilir miyim?
Ne aldınız? Aldıysanız aldığınız kulaklıktan memnun musunuz?

Araştırıyorum şu an ve çoğu kişi olumlu siz neden alınmaz diyorsunuz hocam açıkçası merak ettim?
Çünkü önceden kullanılan, bilinen bir kulaklık değildi. Basma marka olarak biliyordu herkes. Zaten öyle ama Sono iyi bir kulaklık. Bir daha eski mesajları sorgularken araştırın derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı